GAZETA MIEJSKA >>     PORTAL MIEJSKI 24GLIWICE >>   |   Wiadomości  |   Forum  |  Fotogaleria  |  Ogłoszenia www   |  Kontakt      
   W SĄSIEDZTWIE SEKTORÓW ZNAJDUJĄ SIĘ PARKINGI

Giełda samochodowa po zmianach. Co i gdzie można tam teraz znaleźć?

22.11.2012

Sprzedajesz, kupujesz, zamieniasz lub tylko chcesz pooglądać?

Zanim wybierzesz się na gliwicka giełdę samochodową lepiej sprawdź jakie zaszły zmiany i gdzie znajdują się teraz interesujące cię towary. Teren giełdy wymagał reorganizacji ze względu na planowany w tym miejscu przebieg Drogowej Trasy Średnicowej.

W zamian za utracone działki, Miejski Zarząd Usług Komunalnych otrzymał od Urzędu Miasta sąsiednie tereny, o większej powierzchni - teraz jest to ponad 30 ha podzielonych j na sześć sektorów handlowych.

Lokalizacja poszczególnych sektorów:

Sektor "Sprzedaż samochodów"

Funkcjonuje bez zmian na tym samym terenie jak przed reorganizacją. Wjazd bramą nr 1, od ul. Kujawskiej i bramami nr 2 i 3, od ul. Błonie. Na terenie tego sektora oferowane są, na wydzielonych placach, samochody osobowe, w tym małolitrażowe, wszelkich marek i roczników, samochody dostawcze, minibusy, busy, przyczepy towarowe i campingowe, itp.

Sektor "Motory i Rowery"

Przeniesiony po reorganizacji na teren obok sektora "Sprzedaż Samochodów". Wjazd tymi samymi bramami, tj. bramą nr 1, od ul. Kujawskiej i bramami nr 2 i 3, od ul. Błonie. Na terenie tego sektora oferowane są, w miesiącach marzec - październik, rowery, motorowery, skutery, motory, quady, itp. oraz akcesoria i części do nich, specjalistyczne ubrania, wyposażenie, środki eksploatacyjne, chemia kosmetyczna. Sektor po reorganizacji funkcjonuje na zdecydowanie większej powierzchni, co daje możliwość jego rozwoju. Od marca 2013 roku zapraszamy także miłośników starych motorów oraz designerów tych pojazdów. W okresie od grudnia do marca, (już od grudnia 2012 roku), na terenie tego sektora, organizowana będzie giełda sprzętu zimowego, w zakresie sprzętu sportowego oraz sprzętu do odśnieżania itp., jak również akcesoria, wyposażenie, ubrania.
Kolejne trzy sektory są przeniesione i zreorganizowane, ze zwiększoną ilością stanowisk handlowych i szerszymi wygodniejszymi pasażami dla klientów.

Sektor "Części Samochodowe"

Wjazd bramami nr 4, 5, 7, 8, 9 i 10 od ul. Błonie. Na terenie tego sektora oferowane są części i podzespoły do samochodów, nowe i używane, koła i opony, akcesoria i wyposażenie, narzędzia specjalistyczne, w tym dla warsztatów, ubrania robocze, środki eksploatacyjne, chemia do utrzymania pojazdów, wycieraczki oraz różnorodne gadżety, itp.

Sektor "Targowisko"

Wjazd bramą nr 14, od ul. Kujawskiej i bramami nr 11 i 12 od ul. Błonie. Na terenie tego sektora oferowane są odzież i obuwie w bardzo szerokim asortymencie od sportowej po elegancką i specjalną na każdą porę roku i na każdą sytuację. Na terenie tego sektora funkcjonują także stanowiska oferujące chemię gospodarczą i artykuły spożywcze.

Sektor "A - Dom i otoczenie"

Wjazd bramami nr 12 i 13 od ul. Błonie. Na terenie tego sektora oferowana jest mała architektura ogrodowa (domki, altanki, zadaszenia, ławy, ławki, elementy placów zabaw), bramy i płoty, akcesoria i wyposażenie, meble, dywany, sprzęt AGD, sprzęt elektroniczny i elektryczny, piece c.o. i instalacje (nowe i używane), narzędzia i urządzenia specjalistyczne do utrzymania i pielęgnacji ogrodów (nowe i używane), ubrania robocze, chemia do pielęgnacji ogrodów, sadzonki, chemia gospodarcza oraz inne różnorodne gadżety.

Sektor "Targ"

Jest to nowo organizowany sektor handlowy, już funkcjonujący, którego reorganizacja trwa. Wjazd bramami nr 4 i 6 od ul. Błonie. Sektor ten jest sektorem towarowym, na którym oferowane są różnorodne towary od zapalniczek i zapałek poprzez chemię, telefony, narzędzia, sprzęt wędkarski, ubrania wojskowe, odzież i obuwie, karmę i akcesoria dla zwierząt, po pneumatyczny sprzęt strzelecki, itp.

W sąsiedztwie wszystkich sektorów funkcjonują parkingi dla klientów.


Zobacz podobne:
  None Found


Waszym zdaniem

 1. 1
  +3 Nie popieram -1 Popieram +1 prawdziwa gliwiczanka POLAND Mozilla Firefox Windows
  :

  piękna wizualizacja, szczególnie te turkusowe i przezroczyste wody glinianki obok giełdy wyglądają bardzo realistycznie :P.

  zacytuj

 2. 2
  +2 Nie popieram -1 Popieram +1 gliwicki smark POLAND Internet Explorer Windows
  :

  Brawo! Czy glinianka jest tematem art.redakcyjnego? Jak zawsze przeczytała -nic nie zrozumiała.Tak trzymaj ciotka.Samotność w sieci to coś strasznego.Może więc opiszesz piate drzewo po prawij stronie na tej wizualizacji.Wydaje mi się,że korniki zaatakowały.

  zacytuj

 3. 3
  +4 Nie popieram -1 Popieram +1 Kupiec POLAND Safari Mac OS
  :

  Pisanie o parkingach dla klientów na gieldzie, to jakieś nieporozumienie. Nieutwardzone klepiska, za które żąda sie 6 zł. Nie wspomnę o "sektorze targowisko". Zapraszam tam w deszczowa niedziele. Radzę wziąć kalosze i kajak. Albo jedno i drugie. Rozlewiska, jak na Roztoczu... Pisały o tym Nowiny. Miasto za pośrednictwem MZUK kasuje rocznie kilka milionow złotych! Niestety, komfort ludzi, którzy na te miliony sie składają ma w nosie!

  zacytuj

 4. 4
  -1 Nie popieram -1 Popieram +1 prawdziwa gliwiczanka POLAND Mozilla Firefox Windows
  :

  gliwicki smark: Brawo! Czy glinianka jest tematem art.redakcyjnego? Jak zawsze przeczytała -nic nie zrozumiała.Tak trzymaj ciotka.Samotność w sieci to coś strasznego.Może więc opiszesz piate drzewo po prawij stronie na tej wizualizacji.Wydaje mi się,że korniki zaatakowały.

  więcej poczucia humoru sztywniaku

  zacytuj

 5. 5
  +4 Nie popieram -1 Popieram +1 ja234 POLAND Mozilla Firefox Windows
  :

  To jest właśnie "sztuka" zdzierania kasy z ludzi na byle czym.Po gliwicku.

  zacytuj

 6. 6
  +2 Nie popieram -1 Popieram +1 babcia klozetowa POLAND Internet Explorer Windows
  :

  prawdziwa gliwiczanka: piękna wizualizacja, szczególnie te turkusowe i przezroczyste wody glinianki obok giełdy wyglądają bardzo realistycznie :P.

  Jeśli w oczach prawdziwej gliwiczanki kolor wody na wizualizacji to turkusowy,to chyba jakiś "turkus nowy" Ta kobita widzi inaczej stąd jej komentarze osoby widzacej inaczej.

  zacytuj

 7. 7
  +2 Nie popieram -1 Popieram +1 coach Mozilla Firefox Windows
  :

  myślicie, że mogę tam kupić mój telefon?

  zacytuj

 8. 8
  +2 Nie popieram -1 Popieram +1 żólta kartka POLAND Internet Explorer Windows
  :

  Możesz.Będąc na giełdzie dzwoń non stop na numer skradzionego telefonu.Na którymś ze stoisk usłyszysz znajomy sygnał.

  zacytuj

 9. 9
  -4 Nie popieram -1 Popieram +1 Ampuła POLAND Mozilla Firefox Windows
  :

  Gdzie chowacie portfele, pieniądze, kluczyki i telefony zanim wejdziecie na teren giełdy? Bywalce mówią, że nie ma lepszego sposobu, niż zrobić sobie w domu tubę o właściwych wymiarach, taką do umieszczania w jamie ciała poniżej końcówki kręgosłupa. Podobno sprawa jest jak z zakładaniem soczewek kontaktowych - najważniejsza jest koordynacja pomiędzy higieną a biegłością ruchów. Takie tuby są też do kupienia. Na giełdzie. Używane, ale tak regenerowane, że lepsze niż nówki.

  zacytuj

 10. 10
  +1 Nie popieram -1 Popieram +1 Sośnica POLAND Mozilla Firefox Windows
  :

  Kupiec: Pisanie o parkingach dla klientów na gieldzie, to jakieś nieporozumienie. Nieutwardzone klepiska, za które żąda sie 6 zł. Nie wspomnę o "sektorze targowisko". Zapraszam tam w deszczowa niedziele. Radzę wziąć kalosze i kajak. Albo jedno i drugie. Rozlewiska, jak na Roztoczu... Pisały o tym Nowiny. Miasto za pośrednictwem MZUK kasujerocznie kilka milionow złotych! Niestety, komfort ludzi, którzy na te miliony sie składają ma w nosie!

  to prawda - tyle lat i zero postępu, za to nagana dla miasta :/ Zarządcy tego terenu polecam wycieczkę na giełdę do Mysłowic. Dla mnie ta giełda mogłaby zniknąć.

  zacytujDodaj komentarz


 • Kaźdy komentarz moźesz ocenić poprzez kliknięcie symbolu lub
  Żeby zobaczyć aktualną ocenę - wybierz "odśwież" w przeglądarce. Ocena Czytelników od -50 powoduje ukrycie treści komentarza.
 • Zapoznaj się z zasadami publikacji komentarzy >> • R E K L A M A

  Polecamy


  Z ostatniej chwili


  Warto sprawdzić

  Gazeta Miejska >>  Forum Czytelników

  Najczęściej komentowane teksty z ostatnich 30 dni.

  Specjalnie dla Was  Archiwum tekstów

  Marzec w kinie Amok

  Najnowsze opinie


  Razem 92740 komentarzy  O tym się mówi

  Historia Gliwic TV  Byliśmy w areszcie  Boso do... Gliwic  J.Palikot w 24gliwice  J.Kaczyński w studiu 24gliwice  Protest w Gliwicach

   
     © 1997-  INFORMATOR RYNKOWY  Wszelkie prawa zastrzeżone.     Gazeta Miejska Gliwice Zabrze     Portal Miejski 24gliwice.pl