Biznes przed emeryturą. 63-latek na skalę półprzemysłową uprawiał konopie (TV)

Policjanci zatrzymali 63-latka, podejrzanego m.in. o uprawę konopi indyjskich.

Mężczyzna sprzedawał także narkotyki wśród młodych mieszkańców Pyskowic, Gliwic i powiatu gliwickiego. Na wniosek śledczych, gliwicki sąd aresztował go tymczasowo na trzy miesiące.

63-letni gliwiczanin podejrzany jest o to, że na jednej z posesji w gminie Pyskowice uprawiał 102 krzewy konopi indyjskich oraz posiadał 209 już ususzonych takich roślin. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli także przygotowane już do dystrybucji ponad 3 kilogramy suszu marihuany. Postępowanie w tej sprawie prowadzą kryminalni z gliwickiej komendy.

Fot. Archiwum, KSP

Sortuj wątki:   od najnowszych   |  chronologicznie  |  najwyżej ocenione
Jack Herrer
Jack Herrer

Dostał emeryturę i zadał sobie pytanie – „I jak tu żyć panie premierze?”.

„Wesołe papieroski” z eko-uprawy są nielegalne ale chemiczne dopalacze po których się wyskakuje przez okno to już ciężko zakwalifikować pod narkotyki.

Rozbawiony
Rozbawiony

Wziął sprawy w ” swoje ręce „……Biznes przed emeryturą. 63-latek na skalę półprzemysłową uprawiał konopie ……..Chciał dorobić i mieć „godną emeryturę ” za 4 lata …..To polski biznesmen .

Urko
Urko

63 – letni emeryt i 3 kg suszu? Ewidentnie na własny użytek :-))))

Wasyl
Wasyl

Breaking bad w polskich realiach? ;)

anka
anka

Może w końcu policja weźmie się za tą parszywą władzę !!!?(PO, PIS, SLD i PSL). Oni działają na szkodę państwa i interesu publicznego a policja zamiast coś z tym zrobić to tych s………. ochrania. WSTYD. A panu 63 latkowi pogratulować pomysłu!!!.

Adolf
Adolf

Teraz bedzie dziadek w pierdlu podlewal sobie peralgonie na wieziennym oknie. Alez to musialbyc inteligent, zeby na wlasnej posesji sadzic gandzie!!!