O nas | Statystyki

KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty

24gliwice to lider na rynku lokalnych portali informacyjnych w Gliwicach.

Wyróżniamy się wysokim wskaźnikiem autorskich informacji codziennie opracowywanych przez zespół dziennikarzy. Portal dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, również własnym studiem, w którym realizowane są programy telewizyjne. W ciągu ostatnich kilku lat gościliśmy tu znane postacie ze świata polskiej kultury, rozrywki i polityki.

1-20150425_132757-nissan

24gliwice jest portalem niezależnym, w całości finansowanym z komercyjnych reklam i ogłoszeń. Nie otrzymuje ŻADNEGO dofinansowania, reklam ani zleceń od gliwickiego samorządu czy spółek miejskich.

Badania czytelnictwa

24gliwice jest najczęściej wskazywanym przez mieszkańców lokalnym portalem informacyjnym w Gliwicach – wynika z badania czytelnictwa TNS Polska (dawny TNS OBOP) przeprowadzonego na zlecenie Urzędu Miejskiego w Gliwicach. Badania wykonano pod koniec 2015 roku, na reprezentatywnej próbie 1020 dorosłych mieszkańców Gliwic.

tnspolska

24gliwice znalazło się na podium za ogólnopolskim Onetem, Interią, ale przed Wirtualną Polską. Wśród gliwickich portali zdecydowanie prowadzi 24gliwice. Więcej o badaniu

Statystyki

W listopadzie 2016 portal odnotował blisko pół miliona odsłon w ciągu jednego miesiąca. Liczba ta wzrosła między 2013 a 2016 rokiem aż o 125 procent.

odslony

Wskaźnik unikalnych użytkowników (UU) 24gliwice odpowiada liczbie wszystkich mieszkańców Gliwic deklarujących korzystanie z internetu i portali informacyjnych. Oznacza to, że statystycznie prawie każdy gliwicki internauta czytający portale informacyjne, przynajmniej raz w miesiącu odwiedził 24gliwice.

unikalni

Wg Google Analytics, w ciągu roku (między 1/12/2015 a 30/11/2016) portal 24gliwice odnotował 5 646 809 odsłon.

Zaangażowanie

Portal 24gliwice to najbardziej opiniotwórcze żródło informacji o Gliwicach. Blisko 200 tysięcy komentarzy pod tekstami jest wynikiem wielokrotnie przewyższającym ilość postów na wszystkich pozostałych gliwickich portalach łącznie.

24gliwice jest również aktywny na portalach społecznościowych. Posiadamy blisko 32 tysiące gliwickich „fanów” na Facebooku i pozycję lidera na Twitterze oraz Youtube. Nasz kanał YouTube z materiałami telewizyjnymi dotyczącymi Gliwic odnotował ponad 4 mln odtworzeń. To ponad 20 razy więcej niż oficjalny kanał miasta Gliwice, którego roczne utrzymanie kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych (dane z 12/2016).

spolecznosciowe

24gliwice daje szeroką możliwość promocji i reklamy, zapewniając najwyższą w Gliwicach skuteczność w dotarciu do odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która może w zależności od potrzeb obejmować samą publikację, ale również opracowanie materiałów w wersji tekstowej lub wideo. Jesteśmy elastyczni i otwarci na niestandardowe formy promocji.


KontaktO nasReklamaPublikacje płatnePatronaty