Rozbudowa szpitala pochłonęła około 145 mln zł. Obiekt oddano do użytku
W Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach oddano do użytku Oddział Terapii Izotopowej Zakładu Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej – obiekt o strategicznym znaczeniu dla rozwoju nowoczesnej diagnostyki i leczenia nowotworów w Polsce. Inwestycja została zrealizowana w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), jako część projektu „Rozbudowa infrastruktury klinicznej medycyny nuklearnej, modernizacja wyposażenia diagnostycznego … Czytaj dalej Rozbudowa szpitala pochłonęła około 145 mln zł. Obiekt oddano do użytku
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element