Ale tu się zrobiło kolorowo! Przejście pod wiaduktem ozdobiły grafiki i wizualizacje

Przejście pod wiaduktem przy ul. Piwnej nabrało kolorów. A to wszystko za sprawą grafik i wizualizacji, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym w ramach projektu ?Nasze Gliwice?.

Na konkurs wpłynęło ponad 140 prac stworzonych przez dzieci i młodzież. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania. Stworzenie prac wymagało nie tylko kreatywności ale również ogromnego zaangażowania.

Projekt „Nasze Gliwice”, zainicjowany został przez Centrum Handlowe FORUM, które nie pierwszy raz angażuje się w wydarzenia związane z miastem.

Na projekt, oprócz prac przedszkolaków i uczniów składają się także wizualizacje udostępnione przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Reprodukcje grafik oglądać można w FORUM w lokalu naprzeciwko salonu Sephora.

Prace, które zdobią ściany wiaduktu są częścią projektu „Nasze Gliwice?. Powstały z inicjatywy CH FORUM, w ramach miejskiej kampanii Pozytywni.Gliwice.pl i przy zaangażowaniu młodych artystów.

Prace plastyczne nadesłały: Przedszkola Miejskie nr 3, 18, 21, Szkoły Podstawowe nr 9, 13, 14, 23, 28, 29, 41, Gimnazja nr 3 i 4, Zespoły Szkół Ogólnokształcących nr 10 i 14, Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 oraz Placówka Wsparcia Dziennego prowadzona przez Stowarzyszenie GTW w Gliwicach.