Ale tu się zrobiło kolorowo! Przejście pod wiaduktem ozdobiły grafiki i wizualizacje

Przejście pod wiaduktem przy ul. Piwnej nabrało kolorów. A to wszystko za sprawą grafik i wizualizacji, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym w ramach projektu ?Nasze Gliwice?.

Na konkurs wpłynęło ponad 140 prac stworzonych przez dzieci i młodzież. Uczestnicy nie mieli łatwego zadania. Stworzenie prac wymagało nie tylko kreatywności ale również ogromnego zaangażowania.

REKLAMA

Projekt “Nasze Gliwice”, zainicjowany został przez Centrum Handlowe FORUM, które nie pierwszy raz angażuje się w wydarzenia związane z miastem.

Na projekt, oprócz prac przedszkolaków i uczniów składają się także wizualizacje udostępnione przez studentów Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. Reprodukcje grafik oglądać można w FORUM w lokalu naprzeciwko salonu Sephora.

Prace, które zdobią ściany wiaduktu są częścią projektu “Nasze Gliwice?. Powstały z inicjatywy CH FORUM, w ramach miejskiej kampanii Pozytywni.Gliwice.pl i przy zaangażowaniu młodych artystów.

Prace plastyczne nadesłały: Przedszkola Miejskie nr 3, 18, 21, Szkoły Podstawowe nr 9, 13, 14, 23, 28, 29, 41, Gimnazja nr 3 i 4, Zespoły Szkół Ogólnokształcących nr 10 i 14, Zespół Szkół Ogólnokształcących Specjalnych nr 7 oraz Placówka Wsparcia Dziennego prowadzona przez Stowarzyszenie GTW w Gliwicach.

REKLAMA