„Black Friday zmieniamy na Black Weekend”. Ekstremalne atrakcje w Europie Centralnej

W tym roku Black Friday w Europie Centralnej trwa cały weekend. To tak naprawdę najlepszy czas, aby rozpocząć już świąteczne przygotowania, którym będą towarzyszyć naprawdę spektakularne obniżki nie tylko na sprzęt RTV czy AGD ale też modę, obuwie i galanterię, czy wyposażenie wnętrz.

W sobotę i niedzielę, 25 i 26 listopada Europa Centralna raz jeszcze świętuje otwarcie pierwszego w Polsce parku adrenaliny House of Air na Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. Z tej okazji na małych i dużych miłośników emocji przygotowano wiele atrakcji. [perfectpullquote align=”full” cite=”” link=”” color=”” class=”” size=””]Zobaczymy między innymi spektakularne pokazy mountain boardingowe, czyli efektowne akrobacje w wykonaniu pasjonatów terenowych deskorolek.[/perfectpullquote]

Na terenie galerii będzie działać także specjalna strefa, w której czekają pokazy kolarzy górskich, czyli MTB wraz ze specjalnymi mini-warsztatami.

Nie zabraknie niespodzianki dla miłośników tańca! Na zapierające dech w piersiach akrobacje w rytmach hip hop i break dance zapraszają artyści z Black & White Dance Show. Ci uczestnicy programów „You Can Dance” i „Mam Talent” na żywo udowodnią, że siła przyciągania nie jest dla nich przeszkodą.

W Europie Centralnej będzie działać także specjalna strefa malucha, w której dzieciaki pod opieką doświadczonych animatorów zmierzą się z wieloma twórczymi i sportowymi konkurencjami.

Europa Centralna na niespodzianki pełne adrenaliny zaprasza w najbliższą sobotę i niedzielę w godz. 13:00-19:00, zaś na spotkanie z ekstremalnymi zniżkami – od 24 do 26 listopada. Więcej szczegółów na temat akcji i atrakcji, jakie czekają w Europie Centralnej można znaleźć na www.europacentralna.eu