Czwarta edycja “Z Forum możesz więcej”. 10-tka finalistów przechodzi prawdziwe metamorfozy

Rozpoczęła się kolejna edycja konkursu “Z Forum możesz więcej”, w ramach którego 10 finalistów przejdzie metamorfozę. Uczestnikom spotkania towarzyszyła znana blogerka modowa Jessica Mercedes.

Wśród uczestników znalazło się 9 kobiet – trzy Katarzyny, dwie Anie, Beata, Magdalena, Joanna, Marta oraz jeden mężczyzna – Adrian. Przy wsparciu Forum finaliści wylewają pot w klubie MyFitness Place, są pod opieką dietetyczki oraz specjalistek od piękna i urody. Brali udział w zakupach ze stylistką, a ich nowy wygląd oceniła w sobotę Jessica Mercedes.

– W stylizacjach finalistów najbardziej podobało mi się to, że stylistka dobrała ubrania dla nich, do ich stylu, do ich osobowości, do tego, kim są. To jest bardzo ważne, żeby nie trafić na takiego stylistę, który cię przebierze, tylko takiego, który pokaże to, kim jesteś, pokaże twoje wnętrze przez ubrania i sprawi, że będziesz się czuć komfortowo i dobrze w nowej odsłonie

– podkreślała Jessica Mercedes.

Kolejną znaną osobę towarzyszącą finałowej 10. będzie Beata Sadowska – dziennikarka propagująca zdrowy styl życia, która pojawi się w centrum handlowym w sobotę 14 kwietnia w ramach dnia sportu. Finaliści wezmą też udział w dniu zdrowia i urody (21 kwietnia), który Forum organizuje wraz z aktywistami akcji miejskiej Pozytywni.Gliwice.Pl

Podobnie, jak podczas poprzednich edycji, Forum sfinansuje finalistom konkursu wydatki na zakupy, tematycznie związane z programem konkursu. W sumie to aż 2000 zł dla każdego.

Każdy z finalistów może też liczyć na koniec na nagrodę: co najmniej 500 zł w formie karty podarunkowej, a najlepszy(a) aż na 2000 zł na karcie. Jury będzie oceniać determinację konkursowiczów w dążeniu do zmian oraz ich aktywność w „chwaleniu” się tym na swoich Facebookowych profilach.

(żms)