Dom w 3 miesiące – zobacz w najbliższą sobotę

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, szukasz wykonawcy, oczekujesz szybkiej realizacji nawet w 3 miesiące od wbicia pierwszej łopaty, firma Abakon sprosta temu zadaniu. Doradcy Inwestora zapraszają do obejrzenia realizacji w Rybniku już 13 lipca!

Zapisy: Zapisz się na Dzień Otwarty

Przyjdź i zobacz sam jak Abakon realizuje marzenia swoich klientów. Posłuchaj na co warto zwrócić uwagę podczas doboru idealnego projektu. Poczuj ten szczególny klimat budynków z keramzytu.

Spośród kilkudziesięciu projektów typowych zaprezentowany zostanie dom parterowy z dachem dwuspadowym o powierzchni niemal 140 m2.

Salon z jadalnią, kuchnia, spiżarnia, trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba i pomieszczenie gospodarcze – to budynek, który stanowi doskonałe połączenie przestrzennego wnętrza, zapewniającego wygodę użytkowania, z prostą, a jednocześnie nowoczesną bryłą.

smacap_Bright

Szybko, tanio, bez kompromisów – tym szczyci się już od ponad 16 lat firma Abakon, która jako jedna z nielicznych w Polsce buduje domy z keramzytu nawet w 3 miesiące i ma na swoim koncie ponad 600 realizacji. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę, aż do stanu ‘pod klucz’. Od pierwszego kontaktu z firmą można dostrzec, że jej misją jest przeprowadzenie inwestora przez czas budowy w taki sposób, aby ten bardzo skomplikowany i żmudny proces stał się dla niego czystą przyjemnością.

Oprócz obejrzenia budynku i zapoznania z technologią, dzięki doradcom z Abakonu można będzie poznać szczegóły realizacji, poszczególne etapy jej budowy, terminy czy też skonsultować się odnośnie wyboru optymalnego projektu.

Zapraszamy do Rybnika, 13.07.2019 r., w godzinach 10.00 – 15.00.

Więcej informacji pod linkiem: Abakon Dzień Otwarty na Budowie, lub pod numerem telefonu: 512 289 808 oraz adresem mailowym: a.dudziak@abakon.com

(materiał partnera)