Gliwice jako miasto 15-minutowe. Zobacz nową inwestycję na zdjęciach i filmie z drona

Budynek będzie wielofunkcyjny, a odnowiona przestrzeń miedzy ulicami Mikołowską i Wrocławską – zielona i przyjazna mieszkańcom. Dodatkowo inwestycja wpisuje się w ideę miasta 15-minutowego. To pierwsze przedsięwzięcie deweloperskie firmy Acatom w Gliwicach.

 
Usytuowana w centrum Gliwic inwestycja Apartamenty Mikołowska otoczona jest licznymi punktami usługowymi. W pobliżu są sklepy, targ, centrum medyczne, studia fryzjerskie i kosmetyczne, a także banki, szkoły, przedszkola oraz urząd pocztowy. Mieszkańcy większość potrzeb codziennego życia będą mogli załatwić w najbliższej okolicy w ciągu kilkunastominutowego spaceru. Inwestycja wpisuje się tym samym w ideę miasta 15-minutowego – mówi Justyna Szarawarska, specjalista ds. sprzedaży mieszkań.

Tak zorganizowana codzienność nie będzie wymagała ciągłego używania samochodu, a do nieco dalej położonych punktów będzie można się dostać na rowerze. W częściach wspólnych inwestycji przewidzieliśmy pomieszczenia przeznaczone do przechowywania rowerów. Chcemy wspierać osoby stawiające na aktywny tryb życia, poprzez ułatwienie im korzystania z tego środka lokomocji – tłumaczy Justyna Szarawarska.

Sam projekt inwestycji jest prosty, funkcjonalny i nawiązuje do architektury otoczenia. W przestrzeni między ulicami Mikołowską a Wrocławską zazieleni się patio służące mieszkańcom jako wspólna przestrzeń rekreacyjna. Z kolei na parterze budynku wydzielono strefę 6 lokali użytkowych. Inwestycja jest więc wielofunkcyjna, co wpłynie na ograniczenie poczucia anonimowości mieszkańców, a brak konieczności dalekich dojazdów pozwoli na zaoszczędzenie czasu wolnego.

Wszyndzie po blisku!

Deweloper obecnie prowadzi kampanię, posługując się gwarą śląską. Inwestujemy na Śląsku i doceniamy tutejszych klientów. A hasło Wszyndzie po blisku! świetnie podkreśla zalety mieszkania w centrum miasta. – mówi Anna Słońska dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.

W inwestycji Apartamenty Mikołowska znajdą się 152 mieszkania o powierzchni od 35 m² do 99 m², z tarasami, ogródkami lub balkonami w zależności od kondygnacji. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano również zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe. Łącznie do dyspozycji mieszkańców będzie przeznaczonych 178 miejsc postojowych. Ceny zaczynają się już od 6200 zł/m². Więcej informacji na temat inwestycji udzieli deweloper pod nr telefonu: 32 32 000 32 lub adresem e-mail: gliwice@acatom.pl

materiał partnera