Harry Potter w Parku Handlowym Arena!

Tak! Czary-mary dzieją się naprawdę! Do Parku Handlowego Arena przybędzie sam najbardziej znany czarodziej wszech czasów – Harry Potter! Wszystkie dzieci będą mogły poznać tajniki jego czarów! To jedyna taka okazja! Spieszcie się, by odkryć prawdziwą magię w sobie!

 
To niemożliwe lecz prawdziwe! Już w najbliższą sobotę – 3 grudnia do Parku Handlowego Arena przyjedzie sam Harry Potter. Zapraszamy wszystkich najmłodszych miłośników magii na pełne niezapomnianych wrażeń chwile ze swoim bohaterem. Jesteśmy przekonani, że poznacie tajniki jego wiedzy i poczujecie prawdziwą magię w sobie!

Od 11.00 do 17.00 pod czujnym okiem mistrza będzie można wziąć udział w warsztatach i pokazach chemicznych! Nauczymy się robić czarodziejskie różdżki, by za ich machnięciem zawsze na twarzy pojawiał się uśmiech! Czekamy z fantastyczną strefą zabaw Spin Master oraz niezwykłym torem przeszkód! Mamy też kolorowe tatuaże! Harry Potter zaczaruje każde dziecko na dobre! Czekamy!

A jeśli chcecie połączyć spotkanie z zakupami – mamy dla Was coś równie rewelacyjnego! Każdy, kto w tym czasie wyda 150 PLN oraz zarejestruje się w programie „ARENA Rabatów” otrzyma specjalny prezent. Mamy dla Was kubki i poduszki z serii Harry Potter!

Przypominamy, że „ARENA Rabatów” to nasz program lojalnościowy dla miłośników zniżek, bonusów ora nagród, które przyznajemy za zakupy. Wszelkie informacje można będzie uzyskać w puncie promocji. Tam też czekają upominki oraz regulamin akcji!

Z ostatniej chwili! Harry Potter jest już coraz bliżej!

materiał partnera