od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Jaś
Jaś

Zamiast kasę wydać na remont Jagiellońskiej i Zabrskiej to kasa idzie na jakieś bzdurne logo

Anownim
Anownim

Za 11 patoli?

zyz
zyz

Ale logo będzie na lata.
A remont Jagiellońskiej lub Zabrskiej będzie przecież trzeba powtórzyć na wiosnę.

Tomasz Mihal
Podsumowując,brakuje u nas niezależnego,głównego architekta miasta jakim kiedyś był np Karl Schabik i pewnie jego poprzednicy-nie przepadam za Niemcami,ale ich planowanie przydałoby się dla dobra miasta i jego mieszkańców,a nie jakiś “ozdobniki” i potem to wszystko wygląda jak architektoniczny kwiatek do kożucha,albo jakieś urbanistyczne wymiociny itp…niestety wiele rzeczy robi się byle jak i na wariackich papierach i idąc na łatwiznę,byle wydać kasę i jak najwięcej by ktoś na tym zarobił,a potem jakoś To będzie…a większość działań potem wygląda tak,że chce się z kombajnu “Bizon” z robić coś bliskie Ferrari,a skutki często są opłakane i tylko szkodzą mieszkańcom i są mało… Czytaj więcej »
zyz
zyz

Pozwolę sobie tylko na wtręt, że to nie “architektoniczny kwiatek” i nie “urbanistyczne wymiociny”. Bo do tego potrzebny jest architekt i urbanista. To są kwiatki i wymiociny urzędowe.

Urko
Urko

Pani Doktor . Zgadzam się z Panią w 100% . . Niestety , zabrakło mi w Pani wypowiedzi kategorycznego stwierdzenia , iż w drgających, konwulsyjnych i chaotycznych działaniach UM w Gliwicach brak jest jakiegokolwiek sensu ..

Urko
Urko

PS. Od mojego syna dowiedziałem, że w jego szkole funkcjonuje już powiedzonko: “Jesteś śliczny jak nowe logo Gliwic” i jest to obelga :-)

rocki
rocki

Urzędasy gardzą mieszkańcami, kompletnie się z nimi nie liczą. A najbardziej mają w głębokim poważaniu wyborców ZF bo wiedzą, że można im wcisnąć każdy gniot, a oni i tak będą zachwyceni

Anna Avisowa Ptak

Wywalcie te banki cholerne z ulicy Zwycięstwa.

ja234
ja234

A co Ci banki przeszkadzają??? poza tym, miejsce banków jest w centrum miasta a nie na obrzeżach.
Tylko banki mają kasę na czynsz, firemki ledwo, ledwo zipią i nie stać ich na czynsz.

zyz
zyz

A kto ma je wywalać?
Właściciele obiektów, zachwyceni, że ktoś dba oraz płaci niemało i na czas?
I oddać lokale w ręce jakichś handlarzyn, którzy zamykają “podwoje” w dni i w godzinach dostępnych dla ludzi pracujących?

Urlop
Urlop

Kiedu widziales zamkniety skleo handlowy??Bo banki po 18 wszysykie close,a po cholere tyle tych bankow? kiedys te miasto tetnilo zyciem a teraz tylko puste banki

Mirek Maluty

Powrót tramwaju, może od tego zaczniecie !

Kek
Kek

Bo?

zyz
zyz

Bo Mirek Maluty tak chce …

ja234
ja234

Zwycięstwa, mogłaby być taka siaka owaka…w glajwicach to wszystko marzenia i gdybania…będzie taka jaką będą ją chcieli urzędasy…
Osobiście to wywaliłbym auteczka z centrum i ze starówki…wszędzie te puszki na wąskich uliczkach…patrzeć na to nie można.

zyz
zyz

Ale, kolego, wywaliłbyś razem z ich posiadaczami, czy bez?
Znaczy zakaz posiadania mobili dla mieszkańców centrum?
Awangardowo …

4WD
4WD

A zaopatrzenie na plecach będą nosić do tych kafejek, sklepików i reszty niezwykle “urokliwych” przybytków starówki?

Urlop
Urlop

nie do sklepikow tylko bankow