Jeden z najbardziej znanych hoteli w Gliwicach obchodzi swoje 15–lecie

Recepcja Qubus Hotel Gliwice

Qubus Hotel Gliwice od 15 lat cieszy się dużym zainteresowaniem gości biznesowych i indywidualnych. Od początku istnienia odwiedziło go już 310 660 gości. To tak jakby w obiekcie nocowali niemal wszyscy mieszkańcy Białegostoku. Zarezerwowano w nim też w sumie 278 929 pokoi.

Qubus Hotel Gliwice to jeden z 12 obiektów sieci Qubus Hotel. Często wybierają go znane osobistości. Gościli w nim m.in. Lech Wałęsa, Stanisław Soyka, Olivier Janiak, Joanna Horodyńska czy Gosia Baczyńska.

Qubus Hotel Gliwice

3 gwiazdkowy hotel zlokalizowany jest w centrum miasta. Swoim gościom oferuje 143 miejsca noclegowe w 89 pokojach. Dużym zainteresowaniem mieszkańców Gliwic i osób odwiedzających obiekt cieszy się także restauracja. Doceniane przez gości są śniadania, podczas których serwowanych jest ponad 100 produktów. Ich popularności dowodzi fakt, że przez 15 lat z oferty śniadaniowej skorzystało 308 031 osób. Taką ilością można by obdarować wszystkich mieszkańców Katowic.

– W ciągu 15 lat Qubus Hotel Gliwice stał się jednym z najchętniej wybieranych obiektów noclegowych w mieście

– mówi Aleksandra Niemczyk, Dyrektor Qubus Hotel Gliwice.
– Ponad 20-letnie, sieciowe doświadczenie zaowocowało opracowaniem najlepszych standardów obsługi, dzięki którym możemy oferować najwyższą jakość usług. Goście indywidualni i biznesowi chwalą świetną lokalizację naszego obiektu. Posiadamy również 2 kompleksowo wyposażone sale konferencyjne. Mamy też duże doświadczenie w obszarze organizowania eventów, bowiem przez 15 lat zorganizowaliśmy w sumie ponad 4 500 konferencji i szkoleń. Prowadzimy także aktywną komunikację z naszymi gośćmi, a ich opinie mają realny wpływ na podejmowane przez nas działania. Na rynku śląskim jesteśmy cenionym i nagradzanym pracodawcą. W hotelu zatrudniamy 30 osób gwarantując im stabilną i bezpieczną pracę w oparciu o umowę o pracę – dodaje Aleksandra Niemczyk.

Restauracja Qubus Hotel Gliwice

Ciekawostki:

Od początku istnienia w restauracji hotelowej sprzedano ponad 130 000 dań. Przez ten czas goście wypili też 25 tys. litrów kawy. Zjedli również ponad 9 ton bekonu (tyle waży np. 750 sztabek złota) i 6 ton sera. Kucharze przygotowali ponad 311 tys. jajek o łącznej wadze 18 ton, to tyle ile ważą razem 2 słonie afrykańskie.

Przyjęcia w Qubus Hotel Gliwice