“Niesamowici, fajni, pozytywnie nakręceni ludzie”. Mieli 4 tygodnie na metamorfozę, efekty robią wrażenie

Rywalizację zwyciężył Kamil Fal, jednak to nie wygrana była dla niego najważniejsza. Razem z pozostałymi finalistami świętował rozpoczęcie w życiu nowego etapu, w który udało mu się wkroczyć razem z centrum handlowym.

Cztery tygodnie – tyle trwała przemiana uczestników konkursu zorganizowanego przez CH Forum. W minioną sobotę odbył się finał, który uświetniła wizyta Marii Konarowskiej i Agnieszki Włodarczyk. Obie aktorki były zachwycone odwagą uczestników i ich determinacją do osiągnięcia założonego celu.

Ja jestem pod ogromnym wrażeniem tych wszystkich osób, które zdecydowały się wziąć udział w tych metamorfozach, zarówno wizualnych, jak i takich, które przeszli w głowie

– komentowała Agnieszka Włodarczyk.

Dla uczestników finału oraz dla odwiedzających Forum przygotowano stanowiska, na których wykwalifikowane makijażystki prezentowały sposoby podkreślania walorów wyglądu zewnętrznego. Na poziomie 1 zostało także zorganizowane profesjonalne studio fotograficzne, gdzie każdy mógł uwiecznić efekty pracy specjalistek.

Metamorfoza finalistów jest ogromna. Zmienili się nie tylko zewnętrznie, stracili na wadze i zadbali o odpowiednią garderobę, ale również przekonstruowali sposób myślenia o samym sobie. Wszystko dzięki poradom personalnego coacha, dietetyka, trenerów z Jatomi Fitness, a także znanego stylisty – Pawła Marczewskiego.

Zwycięzca konkursu, Kamil Fal

Okazało się, że dieta nie dosyć, że jest smaczna, to jeszcze jest zdrowa. Plus do tego rewelacyjne treningi w siłowni. Non stop jestem uśmiechnięty, endorfin ponad miarę

– opisywał zwycięzca finału, Kamil Fal.

Wśród gości zaproszonych przez Forum w trzeciej edycji konkursu, znaleźli się Pascal Brodnicki, znany kucharz i prezenter telewizyjny, Maja Sablewska, manager muzyczny i specjalistka od wizerunku prowadząca program “Sablewskiej sposób na modę”, a także znane aktorki Maria Konarowska i Agnieszka Włodarczyk, które ostatnio można było zobaczyć w programie “Azja Express”.

Zobacz też pozostałe odcinki naszej relacji