Warszawski Teatr Komedia z “Ostrą jazdą” w Gliwicach. Rezerwujcie bilety, bo naprawdę warto

Zapowiada się dobra zabawa. Spektakl Teatru Komedia z Warszawy, w doborowej obsadzie zawita do Gliwic już 15 lutego. Nie przegapcie tego.

Co się dzieje kiedy tracimy pracę? Szukamy nowej! Ale droga, którą przemierzamy, aby zdobyć wymarzone stanowisko może być długa i wyboista, a i poszukiwania mozolne. Co robią bohaterowie “Ostrej jazdy”, którzy z dnia na dzień utracili pracę? Postanawiają iść na skróty.

Nie chcą walczyć o nową posadę i czekać miesiącami na zatrudnienie. Sami wymyślają sobie zajęcie! Wpadają na karkołomny i dosyć niebezpieczny pomysł – postanawiają zrealizować… film erotyczny. Wszystko wydaje się proste: trzeba tylko zatrudnić odpowiednich “aktorów” i ruszyć z produkcją, która przysporzy im mnóstwo pieniędzy! Wszystko zaplanowane jest w szczegółach… ale jak to w życiu bywa, a w komedii to już na pewno, nie wszystko jest takie, jakie na pozór wygląda. Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli i bardzo komplikuje, a to z kolei powoduje mnóstwo śmiesznych sytuacji i zabawę aż do łez.

Obsada:

Magda Wójcik, Marta Wierzbicka, Mirosław Baka, Jan Jankowski, Przemysław Sadowski.

15 lutego 2019 o godz. 18:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej
ul. Konarskiego 18 B, Gliwice

Gdzie kupisz bilety?

Sprzedaż biletów trwa do 15 lutego 2019 o godz. 17:00.
Bilety można kupić na:
1. Panbilet.pl, po wpisaniu kodu Gliwice, możesz otrzymać rabat 30%. Liczba miejsc z rabatem ograniczona!
2. Kupbilecik.pl

Ostra Jazda