Otwarcie Nowej Hurtowni Estetycznej i Największego Centrum Nici w Polsce Gralkamed. Przeniesienie kliniki kosmetologicznej Avenue Estetic Martyna Gralka!

GralkaMed to nowo otwarta hurtownia estetyczna, zlokalizowana na Alei Wojciecha Korfantego 25 w Gliwicach. Otwarcie odbędzie się 20 kwietnia, które poprowadzi redaktor naczelna Magazynu BLIŻEJ PMU – Kinga Myler-Szmytka.

 
Hurtownia oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów do pielęgnacji skóry, kosmetyków oraz przebadanych wyrobów medycznych dla branży estetycznej, a wszystko to w atrakcyjnych cenach.
Będziemy współpracować z salonami urody, gabinetami SPA oraz innymi profesjonalistami branży beauty, aby dostarczać wysokiej jakości produkty i wsparcie.

Na nowym miejscu będzie również mieścić się dotychczas prężnie działająca klinika kosmetologiczna Avenue Estetic Martyna Gralka. Po 4 latach działalności na poprzedniej lokalizacji, nasza renomowana klinika kosmetologiczna przenosi się do nowego, jeszcze lepszego miejsca! Z dumą ogłaszamy, że od teraz zapraszamy Państwa do naszej świeżej lokalizacji, nadal oferując tę samą doskonałą jakość usług, z której jesteśmy znani.

Nasza klinika, będąca liderem w branży kosmetologii od 2020 roku, przenosi się, aby zapewnić naszym klientom jeszcze wygodniejsze i bardziej nowoczesne miejsce. Nowa lokalizacja jest łatwo dostępna i oferuje większy komfort oraz lepsze udogodnienia dla naszych klientów.

Mimo zmiany miejsca, możecie być pewni, że kontynuujemy naszą misję dostarczania najwyższej jakości zabiegów kosmetologicznych, pielęgnacji skóry i kompleksowej opieki naszych klientów. Nasz doświadczony zespół kosmetologów pozostaje niezmiennie gotowy, aby spełnić Wasze oczekiwania i zapewnia wysoką jakość.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej nowej lokalizacji. Będzie to idealna okazja, aby poznać nasz zespół, zapoznać się z naszym asortymentem oraz skorzystać z specjalnych ofert.

Bądźcie z nami na bieżąco na instagramie hurtowni @gralka_med_hurtownia oraz kliniki @avenue_estetic_gliwice, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat naszego otwarcia i naszej oferty produktów. Już nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami naszą pasją do estetyki i pielęgnacji!

GralkaMed oraz Avenue Estetic Martyna Gralka
Al. Korfantego 25, Gliwice

materiał partnera