Piknik rodzinny, wspólne malowanie, morskie klimaty i grill dla pracowników KIRCHHOFF Polska

W minioną sobotę, 15 czerwca, zakład KIRCHHOFF Polska Sp. z o.o. przy ul. Nobla 1 w Gliwicach po raz kolejny gościł pracowników i ich rodziny na corocznym Family Day – pikniku rodzinnym, w tym roku o tematyce „Morska Przygoda” oraz w wydarzeniu artystycznym w ramach cyklu KIRCHHOFF Culture Life.

 
KIRCHHOFF Culture Life ma na celu kształtowanie kultury organizacyjnej w KIRCHHOFF Automotive. Celem programu jest zacieśnianie relacji wszystkich pracowników w rodzinnej firmie KIRCHHOFF i stworzenie atmosfery dobrej współpracy i wzajemnej życzliwości. Przykładowe aktywności w ramach programu to sadzenie drzew, akcje malarskie, konkursy, wizyty na koncertach i wystawach w różnych lokalizacjach firmy na świecie.

W tym roku w Gliwicach pracownicy i ich rodziny wzięli udział we wspólnym malowaniu – niespodziance. Każdy z przybyłych gości otrzymał ochronny kombinezon, zestaw farb i płótno malarskie. Przy przyjemnej muzyce kwartetu saksofonowego pracownicy dali upust swojej fantazji artystycznej.


Po zakończeniu malowania, pracownicy rozwiązywali zagadki o tematyce malarskiej i wygrywali ciekawe nagrody oraz częstowali się przekąskami. W tym czasie ekipa techniczna pracowała nad niespodzianką, którą okazał się ogromny, dwunastometrowy kolaż, złożony z mniejszych elementów, wcześniej namalowanych przez uczestników wydarzenia. Zachwytom nie było końca. Obraz ozdabia jedną z hal produkcyjnych zakładu.

Po zaspokojeniu artystycznych apetytów, przyszła pora na inne aktywności. W restauracji „Chata Polaka” oprócz wyśmienitych potraw z grilla, przekąsek i słodkości dla dzieci, na pracowników KIRCHHOFF Polska czekały konkursy z nagrodami, gry i zabawy oraz szereg aktywności dla najmłodszych.

Z racji na tematykę morską gościliśmy przedstawicieli gliwickiej Mariny, śląskiego Yacht Clubu oraz klubu wodnego Garland, dzięki którym na terenie Chaty Polaka zawitały łodzie i jachty, chętnie oglądane przez pasjonatów żeglarstwa. Pogoda była iście wakacyjna, wielu zatęskniło za zapachem morskiej bryzy i gorącym piaskiem pod stopami.

KIRCHHOFF Polska to nie tylko praca, ale także rodzinne wartości i wspólna zabawa!

Dołącz do naszego zespołu i baw się razem z nami na przyszłorocznym Family Day. Poszukujemy operatorów produkcji oraz operatorów wózków widłowych. Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 785 557 820.

materiał partnera
fot. KIRCHHOFF Polska