Takiej usługi w Gliwicach jeszcze nie było. Balance Time, czyli uroda po francusku w Starej Poczcie

Stara Poczta w Gliwicach po gruntownym remoncie przyciąga uwagę znakomitym wyglądem fasady. Wnętrze budynku skrywa natomiast prawdziwą perełkę: centrum nowoczesnej kosmetologii Balance Time z ofertą, jakiej w Gliwicach do tej pory nie było.

Salon Balance Time nadaje już ton nowemu wymiarowi pielęgnacji urody twarzy i ciała w mieście. Dzięki programom „360º wokół Ciebie” i autorskim zabiegom anty-aging oraz masażom, to nowoczesne centrum kosmetologii oferuje swoim Klientom – kobietom i mężczyznom w każdym wieku – szeroki wachlarz usług.

Pobyt w Balance Time ma być dla każdego klienta przede wszystkim dobrze spędzonym czasem poświęconym sobie.

Cel ten osiąga się poprzez zabiegi z wykorzystaniem wysokiej klasy kosmetyków bazujących na naturalnych komponentach i nowoczesnej technologii, która wspomaga redukcję niedoskonałości urody. Wszystko w połączeniu z przyjemną atmosferą podczas korzystania z usług.

Działanie Balance Time wzorowane jest na najlepszych francuskich modelach dbania o piękny wygląd i komfort ciała. Kosmetolodzy z tego nietuzinkowego centrum urody podkreślają, że działa ono w nurcie holizmu, gdyż ciało najsilniej emanuje pięknem, kiedy psychika odczuwa komfort. I odwrotnie: atrakcyjny wygląd znakomicie poprawia samopoczucie.

Dzięki Balance Time do Gliwic zawitała nieobecna dotychczas w mieście luksusowa francuska marka Maria Galland, a entuzjaści nieinwazyjnego modelowania sylwetki i poprawy jakości skóry mogą od teraz w jednym miejscu korzystać z niezwykłej skuteczności kultowych już urządzeń: LPG Alliance i Carboxytherapy Medika oraz sprawnych rąk masażystek, które w zależności od preferencji wykonają masaż relaksujący, klasyczny czy lomi lomi.

Po urodę nie trzeba już jechać daleko lub korzystać z oferty kilku salonów w celu redukcji niedoskonałości wyglądu – francuska pielęgnacja i zabiegi o udokumentowanej skuteczności stały się bowiem dostępne wszystkie w jednym centrum nowoczesnej kosmetologii.

 
Balance Time – Nowoczesna Kosmetologia
Gliwice, ul. Dolnych Wałów 8
tel. 660 305 602
www.balancetime.pl

(materiał partnera)