Ten gabinet stomatologiczny robi wrażenie! Wizyta w Denta Point w pełnym komforcie i bez bólu

Gabinet stomatologiczny Denta Point oferuje szeroki zakres usług związanych z przywracaniem pięknego uśmiechu i dobrego stanu uzębienia.

Mieści się przy ulicy Jasnej 14a w Gliwicach i, co ważne, jest dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji personelu Denta Point jest m.in. pracownia rentgenowska, wyposażona w nowoczesny, cyfrowy aparat RTG, a także kamera doustna.

– W Denta Point oferujemy pełen zasób usług stomatologicznych, wykonujemy leczenie zachowawcze, czyli leczenie próchnicy wraz ze stomatologią odtwórczą, zajmujemy się również leczeniem endodontycznym czyli tak zwanym leczeniem kanałowym. Te oraz inne zabiegi wykonywane są w powiększeniu z użyciem lup stomatologicznych czy mikroskopu stomatologicznego, dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać nawet 20-krotne powiększenie pola zabiegowego – mówi Ewa Paradysz, stomatolog w gabinecie Denta Point.

W pracowni wykonywane są także zabiegi chirurgiczne, periodontologiczne oraz protetyczne.

W tej ostatniej grupie mieści się zarówno wykonywanie protez ruchomych, jak i uzupełnień stałych w postaci koronek, licówek i mostów.

– Szczególnie zapraszam pacjentów zainteresowanych poprawą estetyki swojego uśmiechu oraz osoby, które szukają swojego lekarza, u którego będą się leczyć przez lata – dodaje stomatolog Ewa Paradysz.

———————————–
ul. Jasna 14a, Gliwice
Rejestracja: +48 664 853 263
Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 20:00
Sobota: 9:00 – 15:00