Turniej piłki nożnej w Marco Football Center. Organizatorzy zapraszają drużyny i kibiców

Marco Football Center wraz z Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną zapraszają do udziału w turnieju piłki nożnej dla firm „KSSE BUSINESS CUP”, który odbędzie się w sobotę 21 maja 2022 roku. Piłkarska rywalizacja zacznie się o 9:00, finał przewidziany jest na godzinę 17:00.

 
Wstęp dla kibiców, w tym rodzin z dziećmi jest bezpłatny.

W rozgrywkach udział wezmą 24 zespoły podzielone na 6 grup. Zawody toczyć będą się w nowoczesnym kompleksie sportowym Marco Football Center, wyposażonym w najlepszej jakości sztuczną murawę. Mecze będą rozgrywały się jednocześnie na 3 boiskach o wymiarach 53 m x 26,5 m. Zagramy w systemie 5 + 1 bramkarz i 4 graczy rezerwowych. System zmian „hokejowy”, co oznacza, że ich ilość jest nieograniczona.

Wszystkie zespoły rozegrają minimum 4 mecze, ponieważ po rozgrywkach grupowych rozpoczynamy część „pucharową” turnieju! 16 najlepszych drużyn zagra o zwycięstwo w turnieju KSSE Business Cup, a 8 drużyn z najsłabszym bilansem po fazie grupowej zagra w turnieju pocieszenia. Każde spotkanie będzie trwać 20 minut bez przerwy i zmiany stron boiska.

Reprezentacje firm zagrają o atrakcyjne nagrody. Zwycięska drużyna zainkasuje czek na 5000 zł, drugie miejsce nagrodzimy sumą 3000 zł, natomiast zespół, który zajmie 3. miejsce może liczyć na nagrodę w wysokości 1500 zł. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość zdobycia nagrody indywidualnej. Będą one przyznawane w 3 kategoriach: najlepszy zawodnik, najlepszy bramkarz i najlepszy strzelec turnieju.

Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom piłkarskich zmagań oraz trenerom wodę i ciepły, smaczny posiłek z Fit Point–Catering Dietetyczny. Do dyspozycji piłkarzy będzie również nowoczesny sprzęt służący do analizy składu ciała InBody.

Całość imprezy poprowadzi profesjonalny konferansjer, który zadba o dobry nastrój graczy i kibiców oraz zagrzewającą do walki oprawę muzyczną podczas sportowej rywalizacji.

Zarówno piłkarze jak i kibice będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej przygotowanej przez Mundial Caffe&Bar.

Smaczne ciasta i desery oraz napoje serwowane w kawiarni, pyszna kiełbasa z grilla, lampka dobrego wina czy kufel zimnego piwa w cieniu pod parasolem w letnim ogródku na pewno umilą całodniowy turniej KSSE BUSINESS CUP!

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się wszystkich zainteresowanych sportową rywalizacją. Kontakt: Tel. 726 305 705, 602 502 009, e-mail: biuro@marcofootballcenter.pl

Marco Football Center
ul. Ceglarska 40A, Gliwice

materiał partnera

Zobacz też nagranie z otwarcia Marco Football Center w styczniu 2022.