Wystawa „Urban Story” w Stacji Artystycznej Rynek. Zdjęcia powstawały w Polsce i w Anglii

16 lutego odbył się wernisaż otwierający wystawę fotografii uczniów klasy 3 Fototechnik TEB Edukacja Gliwice. Prace będzie można oglądać w Stacji Artystycznej Rynek do 5 marca.

Tytuł wystawy – „Urban Story” – nawiązuje do fotograficznej impresji na temat miasta, mieszkańców wielkich miast, współczesnej cywilizacji, refleksji nad współczesnością i przyszłością.

Prace prezentowane na wystawie powstały pod czujnym okiem wykładowców: Marty Szczepaniak i Sebastiana Michałuszka. Fotografie były realizowana zarówno w Polsce jak i w Anglii, podczas wspólnych wyjazdów uczniów klasy 3 Fototechnik TEB Edukacja w ramach projektu Erasmus + oraz indywidualnych i grupowych plenerach fotograficznych na terenie Śląska.

Organizatorzy:
Dyrekcja TEB Edukacja w Gliwicach, Stacja Artystyczna Rynek, Miasto Gliwice.
Miejsce:
„Stacja Artystyczna Rynek”
Gliwice, Rynek 4 – 5


Technikum TEB Edukacja Oddział Gliwice oferuje praktyczną edukację w całej różnorodności popularnych i rozwojowych specjalizacji zawodowych. W Technikum stawia się głównie na praktyczną naukę zawodu oraz kadrę dydaktyczną przyjazną dla naszych uczniów.

Oprócz kierunku fotograficznego pod patronatem Canona, który obecnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży, szkoła oferuje również naukę na kierunkach takich jak: