14-latek potrącony przez samochód. Trafił do szpitala w ciężkim stanie

fot. poglądowe

Do groźnego wypadku doszło w niedzielę przed godz. 21.00 w Gliwicach Sośnicy. Kobieta kierująca samochodem osobowym marki Kia Ceed potrąciła 14-letniego chłopca.

Dziecko w stanie ciężkim trafiło do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wiadomo, że dziecko wybiegło zza mijającego przejście autobusu i wbiegło na oznakowane przejście (najprawdopodobniej) w cyklu światła czerwonego – informuje policja.

Chłopiec w stanie ciężkim – z licznymi obrażeniami zagrażającymi życiu, z utratą świadomości trafił do szpitala specjalistycznego w Katowicach, gdzie lekarze walczą o jego życie i zdrowie.

REKLAMA

23-latka kierująca autem była trzeźwa. W KMP Gliwice prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie. Postępowanie wyjaśni przyczyny i okoliczności tego wypadku. (KMP Gliwice)

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Dobrze radzę .

Okropne . Jako kierowca miałem też podobne doświadczenie , że obok przystanku zza autobusy wychodzili mi piesi . Po pierwszy takim doświadczeniu , teraz zawsze bardzo wolno przejeżdżam obok autobusu stojącego na przystanku .

Laszlo_egesz

Szkoda pani kierowcy. G…wniarza nawet nie ma jak obciążyć mandatem, a i przykrość dla jego rodziców.

Dziadek Rainhold

No i pytanie, czy bajtel tyż był trzyźwy, bo przeca było to w Sośnicy i jeszczy w łikend wiczorem

ja234

Rodzice powinni byli pilnować swojego dzieciaka- to po pierwsze.
Kierująca MUSI zachować szczególną ostrożność, takich jak powyżej, czyli, że zza autobusu mógł ktoś wyskoczyć.Powinna dostać mandat, rodzice dzieciaka też, po 20 tys.
Jechać wolniej i uważniej.(1218)

Głos z innego świata

Następny któremu 500+ to mało. Zdajesz sobie sprawę co może czuć kierowca? Nie jego wina a jeszcze go cisnąć na hajsy?

Andrzej

Najpierw dobrze przeczytaj, a później komentuj – autobus jechał, a nie stał na przystanku. Dziewczyna jest tutaj totalnie bez winy

Aga

Dziewczyna zachowała ostrożność bo dziecko wbiegło na CZERWONYM świetle na jezdnię.

antykiep

Dlatego od dawna twierdzę , że niektórzy ludzie nigdy nie powinni dostać prawa jazdy, tak samo jak nie każdy może zostać sędzią czy posłem, każdy z nas ma inne predyspozycje.

Spiderman

Czytaj ze zrozumieniem.

Gość

Na pieszo byś wpadł na gowniaka jak ci wyskoczy zza autobusu

ja234

Dokładnie.I jeszcze to, że dzisiejsze dzieciary łażą jak chcą, nie ustępują z drogi, pchają się, są chamskie, bezczelne, głośne, dzikie, nieokrzesane.Tak jak ich rodzice,k tórzy mają kompletnie wywalone na wszystko i wszystkich.Dzieciar to “bóstwo”, dodatkowo pińćet zrobiło suwerenowi wodę z mózgu już całkowicie.Efekty widać.(1823)

Aga

A dlaczego winny jest kierowca skoro to pieszy wbiegł na jezdnię gdy miał czerwone światło??pomyśl zanim napiszesz