24gliwice liderem wśród lokalnych portali w Gliwicach. Potwierdzone dane Google Analytics

Rekordowa liczba odwiedzin w historii portalu 24gliwice.pl. Według Google Analytics 4 prezentującego dokładne statystyki ruchu, tylko w ciągu pierwszych dwóch miesięcy 2024 roku nasze strony zostały wyświetlone blisko 2 milionów razy!

 
Portal 24gliwice.pl pozostaje liderem lokalnych informacji w Gliwicach, strony pod adresem www.24gliwice.pl są najczęściej odwiedzane przez gliwiczan poszukujących aktualności dotyczących naszego miasta.

Publikujemy również najwięcej i przede wszystkim regularnie. Zawsze codziennie. Tylko od początku roku do 18 marca na portalu pojawiło się blisko 400 artykułów (bez wliczania treści sponsorowanych). To wielokrotnie więcej niż lokalna konkurencja. Nasi Czytelnicy doceniają również unikalne treści przygotowywane przez redakcję i współpracujących dziennikarzy. Nie bez znaczenia jest fakt, że Internauci pod naszymi artykułami zostawili już blisko 340 tysięcy (!) komentarzy.

Statystyki Google Analytics

Google Analytics są ogólnie dostępnym, najbardziej miarodajnym narzędziem badania ruchu, którym posługują się praktycznie wszystkie lokalne serwisy. Google Analytics pozwala na dokładną analizę ruchu na stronie w dowolnych odstępach czasowych i uchodzi za podstawowe narzędzie do weryfikacji popularności stron www. Dane te są niezwykle istotne np. dla reklamodawców, którzy chcą ze swoimi treściami dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

źródło: Google Analytics

Czy 24gliwice jest najczęściej odwiedzanym portalem w Gliwicach?

Tak. Z danych popularnego wśród domów mediowych narzędzia „SimilarWeb.com” służącego do analizy ruchu na stronach, wynika, że liczba sesji na stronach portalu 24gliwice.pl w skali miesiąca jest wyższa niż liczba sesji na stronach www wszystkich pozostałych gliwickich portali informacyjnych… łącznie!

Zobacz też najnowszą analizę Similarweb

24gliwice vs Dzisiaj w Gliwicach
24gliwice vs Infogliwice

To dla naszego zespołu redakcyjnego niezwykle mobilizujące.
Dziękujemy.