17-latek nie będzie dobrze wspominać tej wizyty psa w szkole. Czworonóg zachował się bezbłędnie


Knurowscy mundurowi odwiedzili jedną z tamtejszych placówek oświatowych, dodajmy, poszli z psem specjalizującym się w wykrywaniu narkotyków. Czworonóg podszedł do ławki jednego z uczniów i nie chciał iść dalej.

11 czerwca około godziny 9:00 funkcjonariusze zatrzymali w szkole 17-letniego ucznia, u którego policyjny pies wykrył woreczki z suszem konopi indyjskich.

Młodzieniec wyszedł ze szkoły w asyście policjantów, którzy wraz z nim udali się do jego mieszkania, gdzie pies dokończył swego dzieła, wskazując kolejne woreczki z marihuaną. Łącznie zabezpieczono prawie 15 gramów tego narkotyku.


Pamiętajmy, że wśród różnorodnych przejawów demoralizacji za najbardziej zagrażające zdrowiu i prawidłowemu rozwojowi dzieci i młodzieży uznaje się narkomanię i alkoholizm

– mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

– Są to zjawiska, wobec których żaden dorosły nie powinien pozostawać obojętny. Informujemy o tym przypadku, chcąc przestrzec, szczególnie młodzież, że w każdej chwili specjalnie przeszkolony pies z funkcjonariuszami może wejść na teren szkoły i odszukać narkotyki – dodaje rzecznik policji.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
ratata

Mógł dilować a mógł to sam jarać, tego nie wiecie. Gdyby posiadał 15 piw wszystko obyłoby się bez POlicji, a małolat po wypiciu kilku piw narobiłby więcej głupstw niż po zjaraniu 15 gram na raz, po czym na pewno nie zrobiłby więcej niż wyśmianiu otaczającego go bezsensu w którym “może” pić i rozpie*****ć miasto, a nie może jarać.

''

Jak już jesteśmy przy dorosłych to może warto przypomnieć historię dorosłego księdza co palił marihuanę z ministrantami ?

Jamnik

No i został skazany na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata i 1200 zł grzywny. Co tu przypominać?

''

To po co przypomniałeś ?

Devil

Zostawcie już tych księży w spokoju!!!

gość

porządnych księży owszem, jednakże gdy chowają przez kilka lat w seminarium gościa, który jest ćpunem przechodzi mimo to wszystkie stopnie wtajemniczenia oraz praktyki bez zastrzeżeń to dziwne jest i nienormalne nie powinno się tego zostawić jak powiedział wyżej policjant niech sobie poprawią selekcje i kształcenie nauczą się odsiewać zboczeńców i ćpunów

Bodzio

Spoko……ministrancie

Dawid

Polska nadal zacofany kraj no po buszku umierasz a boba marleya słuchasz w takim razie holandia powinna byc na skraju ubustwa powinni stac gospodarcz ogorzej niż my nie prawdaż stany zjednoczone równiez zaczynaja otwierać oczy coraz więcej ludzi na świecie zaczyna pojmowac że maruchuana to nic zlego wystarczy miec umiar i dostępnosc do tego wtedy przestana mlodzi jarac dla szpanu a co do polski no polaczki wy moje idzcie do kosciola dac ksiedzu na tace temu samemu co bedzie molestowal wam dzieci idzcie ogbadac ,,somsiada” i tyle ja sobie w cywilizowanym kraju usiąde na ławeczce i bede rozkoszował sie tym… Czytaj więcej »

Puerto Riko

Heh ale przypał tuż przed wakacjami. No to wczasy ma z głowy.

Ten tego

Sukces śledczych z knurowskiego komisariatu. Ostrzegli sprzed wakacjami, że będą robić naloty na szkoły.

Imię

Jeśli był niekarany i nienotowany to zawiasy dostanie. Znam kilku, których taki wyrok zmobilizował na dobrą drogę.

XXX

Ziomal stracił towar w dość durny sposób, więc jego koledzy dostawcy pewnie walą w gacie ze strachu przed wymiarem sprawiedliwości, bo młody zacznie sypać. Bardzo dobrze, bo miejsce takich śmieci jest w areszcie!

Azor.

A było kazać mu zeźreć tę trawkę na miejscu i to całą .

Zeflik

I kazać popić kiszką / zsiadłe mleko / co by go szczyściło .

Mati

Straszny bandyta

Ziemba Karol

Nie bandyta tylko pospolity przestępca. Jak w wieku 17 lat zaczyna od dilowania dla starszych kolegów gangusów to na czym skończy?

Artur

A gdzie tu jest napisane że dilowal? Widzę że pan śledczy z w11

Roman

Nie no kupił 15 gram na własny użytek.
Odstaw zioło. Szkodzi Ci.

Janusz Pawlacz

Kretyn i idiota 15 gram na handel? na jakim świecie Ty żyjesz uncja traktowana być powinna jak na własny użytek powyżej to już gruba sprawa

Raven666

To niech zeżre te 15 gram zioła i popije colą…

Fakir

No to teraz pomarańczowy drelich i heja do koszenia trawy, zamiatania i zbierania psich gówien, oraz pozbawienie praw publicznych na 5 lat.
Po pół roku odechce się młodemu człowiekowi głupot.

popek

zamknoc skorwysyna na 10 lat
\