Akademia Budowy w Katowicach: warsztaty dla budujących

Budujesz dom lub dopiero planujesz budowę? Przyjdź na największą konferencję budowlaną w Polsce – 19 maja w Katowicach.

Cykl wykładów, konsultacje indywidualne z architektami, analiza kosztów budowy, warsztaty i wiele więcej – w cenie 25 zł. Liczba miejsc ograniczona!

Akademia Budowy w Katowicach – dlaczego warto przyjść?

Jeżeli planujesz budowę domu lub już ją realizujesz, to wydarzenie jest dla Ciebie. W cenie 25 zł masz okazję uczestniczyć w całodniowej, największej konferencji budowlanej w Polsce. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie w kilku miastach Polski przez firmę Tooba.pl. Tym razem warsztaty odbędą się w Katowicach już 19 maja. Konferencja i warsztaty obejmują wszystkie etapy budowy domu: od wyboru projektu po wykończenie wnętrz.

Na program składają się wykłady, praktyczne szkolenie z murowania ścian nowoczesną techniką „na sucho” oraz trwające cały dzień konsultacje z architektami, kosztorysantami, konstruktorami i instalatorami.

Czego dowiesz się podczas Akademii Budowy w Katowicach?

1. Analiza planu miejscowego lub WZ.
2. Wybór projektu domu, analiza możliwych zmian i ich wycena.
3. Dom tani w budowie – jak wybrać projekt i jak budować?
4. Technologia budowy domu: szkieletowa, murowana czy prefabrykowana?
5. Dobór materiałów budowlanych i wykończeniowych – na co zwracać uwagę?
6. System grzewczy: ogrzewanie domu i podgrzewanie wody oraz rozprowadzanie ciepła. Jakie instalacje wybrać?
7. Odnawialne źródła energii: opłacalność i dotacje w regionie.
8. Inteligentny dom – najnowsze instalacje i systemy automatyzacji domu jednorodzinnego oraz zwiększania energooszczędności.

Organizatorzy zaznaczają, że wydarzenie ma charakter dzielenia się wiedzą i doświadczeniami. Dlatego jeśli w programie wydarzenia nie znajdujesz tematu związanego z budową lub wykończeniem domu, który Cię interesuje, zapytaj bezpośrednio na szkoleniu prowadzących lub ekspertów dostępnych podczas indywidualnych konsultacji.

Dokumenty niezbędne do budowy domu – zabierz je na warsztaty w Katowicach

Jeśli chcesz uzyskać kompleksową poradę architekta, konstruktora czy innego specjalisty branży budowlanej, pamiętaj, aby pokazać mu niezbędne do analizy dokumenty – jeśli oczywiście jesteś w ich posiadaniu. Zwykle potrzebne są WZ lub MPZP, mapki do celów projektowych, wyrys/wypis z gruntów, projekt domu (jeśli jest wybrany).

Eksperci – dzięki tym dokumentom – będą mogli zanalizować warunki lokalne, pomóc w wyborze projektu, sprawdzić, jakie są możliwe zmiany w projekcie i ile będą kosztować, wycenić budowę domu i przygotować kosztorys, zanalizować system grzewczy i dobrać najbardziej opłacalny, polecić zaufanych wykonawców z regionu. Eksperci będą dostępni przez cały czas trwania konferencji od godziny 9.00. Do dyspozycji uczestników będą architekci (także wnętrz), instalatorzy, kosztorysanci, liderzy rynku budowlanego i konstruktorzy. Za konsultację uczestnik nie ponosi żadnej dodatkowej opłaty – a rozmowa może trwać nawet kilka godzin, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dzięki temu inwestor zyskuje nawet kilkaset złotych, które musiałby przeznaczyć na osobne spotkania ze specjalistami we własnym zakresie.

Akademia Budowy w Katowicach: bilety, data i miejsce wydarzenia

Data i miejsce Akademii Budowy: 19 maja 2018, start o godzinie 8.30, Katowice Euro-Centrum S.A, ul. Ligocka 103.

Bilety: dostępne w sprzedaży internetowej Akademii Budowy w Katowicach – kliknij tutaj. Liczba biletów ograniczona!

Koszt udziału: Bilety dostępne są od 25 zł do 50 zł. W zależności od pakietu, uczestnik otrzymuje możliwość indywidualnych konsultacji, udziału w warsztatach, losowaniu upominków, korzystania z bufetu kawowego/kanapkowego/obiadowego, pakiet dodatków związanych z budową domu o wartości 500 zł (szczegóły na stronie wydarzenia).