Aktorzy Teatru Miejskiego wystąpili w filmie. Pokaz „Wariatów” i spotkanie w gliwickim kinie Amok

Aktorzy gliwickiego Teatru Miejskiego – Lech Mackiewicz i Alicja Stasiewicz – zagrali w filmie „Wariaci” w reż. Jana Jakuba Kolskiego. Projekcja z ich udziałem odbędzie się w kinie Amok w środę, 12 czerwca.

 

WARIACI (Polska 2023, 117’) to komedia kryminalna. – Eryk i Karolka to para marzycieli. Po wyjściu z więzienia, by ponownie nie popaść w konflikt z prawem, postanawiają rozpocząć nowe i pozbawione problemów życie na łonie natury. Trudno jednak odnaleźć się im w nowej, choć pięknej sytuacji. Eryk pragnie szczęścia również dla swojej małej córki Dżesiki. Porywa ją z rąk dziadka i razem z Karolką wyruszają w pełną przygód podróż przez Polskę – czytamy w zapowiedzi na stronie kina Amok.

Sprawy komplikują się, kiedy Karolka zapada na poważną chorobę. Jedynym ratunkiem dla niej będzie kosztowna kuracja, na którą oczywiście nie mają pieniędzy. Eryk i mała Dżesika biorą sprawy w swoje ręce i organizują napad na bank. Potem trzeba będzie już tylko wykraść ze szpitala pacjentkę. Z miłością i dla miłości

– kontynuuje Amok.

W filmie występują także Eryk Lubos, Bartosz Opania i Zuzanna Drobniak (aktorka dziecięca). Z tą ostatnią, a także z aktorami z gliwickiego Teatru, będzie można spotkać się i porozmawiać po seansie. Bilety są dostępne na stronie kina Amok – tu.

(żms)/AMOK Gliwice

Subskrybuj powiadomienia
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze