ALDI otwiera czwarty market w Gliwicach. To kolejna inwestycja tej sieci w naszym mieście (nie ostatnia)

Na zbiegu ulic Pszczyńskiej i Bojkowskiej powstał czwarty sklep ALDI w Gliwicach. Otwarcie odbędzie się już w tym tygodniu. Nie jest to jednak ostatnie słowo sieci w naszym mieście, bo w trakcie budowy jest obecnie jej piąty market.

 
Dokładny adres nowego sklepu to ul. Gwarków 27. Budowa rozpoczęła się w pierwszej połowie roku na terenie głównie niezagospodarowanych działek, leżących w zasięgu dzielnic Politechnika, Trynek i Ligota Zabrska. Jego otwarcie zaplanowano w środę, 6 września, o godzinie 6:00.

Na odwiedzających sklep ALDI w Gliwicach czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11:00 do 19:00 – zapowiada ALDI.


Najnowszy ALDI w naszym mieście przygotowany został zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki.

Łączna powierzchnia marketu wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała o udogodnienia dla klientów – sklep wyposażony jest w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych. Tuż przy wejściu na klientów czeka parking z uwzględnieniem miejsc przeznaczonych dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych.

ALDI Polska jest częścią Grupy Przedsiębiorstw ALDI Nord – jednego z międzynarodowych detalistów. Spółka działa w dziewięciu krajach europejskich – w Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Niderlandach, Polsce, Portugalii i Hiszpanii.

Na potrzeby nowego sklepu w Gliwicach sieć zatrudniła już kilkunastu pracowników. Łącznie, w całym kraju, w 269 sklepach ALDI zatrudnienie znalazło ponad 4 tys. osób.

Nie jest to jednak ostatnie słowo tej marki w naszym mieście, bo kolejny market powstaje obecnie w miejscu wyburzonego pawilonu przy ulicy Chorzowskiej 1. Tam budowa jest zaawansowana, ale na otwarcie przyjdzie nam jeszcze poczekać – zapewne kilka miesięcy.

(żms/mat. prasowe)

 

28 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze