Bieg Kobiet na początek. Za nami pierwsze wydarzenie w Arenie Gliwice (GALERIA ZDJĘĆ)

To nie było oficjalne otwarcie, ale właśnie zorganizowany w niedzielę Bieg Kobiet “Zawsze Pier(w)si” należy uznać za pierwsze wydarzenie w Hali Gliwice.

Zgodnie z zapowiedziami, bieg w ramach imprezy biegowej na rzecz walki z rakiem piersi rozpoczął się ok. godz. 12.00. Kilkaset uczestniczek spotkało się przy Arenie Gliwice, gdzie jeszcze przed startem rozpoczęła się rozgrzewka.

Trasa biegu poprowadzona ulicami w sąsiedztwie Areny, oraz przez samą halę, liczyła około 5 kilometrów. Impreza zakończyła się ok. godz. 14.00.

Zdjęcia: Studio Apalat
Katarzyna Łopuszyńska, Grzegorz Galant

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Lucy Pher
Lucy Pher

Hala otwarta ? Raczej tylko przewietrzona. Zgodnie z zasadą. Gdzie diabeł nie może tam babę pośle

Darek F
Darek F

Z tą babą to przesadziłaś/eś. Nie wiem kim jesteś, bo łatwo schować się za nickiem ale trzeba było być na tej imprezie, zrozumieć jej cel zanim kogoś obrazisz. Zrób coś dobrego dla innych, a potem krytykuj. A co do wietrzenia hali to wielkie dzięki Zarządcom, że dla tak szlachetnej idei udostępnili to miejsce. To była wielka sprawa dla tych wszystkich kobiet, że jako pierwsze mogły skorzystać z tak pięknego obiektu i terenu wokoło.

Imię jego Radan
Imię jego Radan

Do organizacji panewnickiego Biegu Dzika wystarczył las.Do gliwickiego biegu Owcy potrzebna hala za 420 mln

śledź
śledź

To był bardziej Bieg Cyca i ze zdjęć wynika, że wiele uczestniczek po raz pierwszy pokonało na własnych nogach dystans większy niż do i z samochodu. Oby się im spodobało.

Casanova z Taciszowa
Casanova z Taciszowa

@ śledz.Pan Onufry Zagłoba by rzekł. Głupiś jak wszy twoje…Ja napiszę tak. Ucho od śledzia. Wiekszość z biegnących owieczek to ładne i zgrabne dziewczyny.

śledź
śledź

Nie ma o co się obrażać, bo to tylko obserwacja. Ulice i centra handlowe są pełne przykładów renesansu Renesansu. A jak ktoś nie rozumie nawet Sienkiewicza, a chce cytować z głową, to niech czyta Koziołka. Ale komu ja to piszę… jeszcze zaczną czytać wiki o kozłach.

Adam
Adam

Znany kabaret wygłosił kiedyś sentencję: “chamstwu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom” (pisownia dosłowna) – co niniejszym czynię marny śledziu.

Maria
Maria

Dziki rzeczywiście powinny biegać po lesie, w halach zazwyczaj są niespokojne, wyobcowane i rozdrażnione. Co do hali to cóż – z definicji ma służyć mieszkańcom, regionowi – jeśli tak będzie to kwota 420 mln nie ma znaczenia. Zresztą bezimienny bohaterze hejtu wkrótce wybory samorządowe – startuj, ujawnij swoje oblicze i prawdziwe imię i pokaż co potrafisz dać temu miastu.

Księgowy
Księgowy

Hmmm.Napisano wydarzenie w Arenie.Więc zapytam. Jaki zysk dla Areny przyniosło to wydarzenie ?

Biegły rewident
Biegły rewident

Ale na tym forum niejednokrotnie pisano, ze arena będzie nierentowna i ze bedzie przynosić straty. Czegos nie zrozumiałeś?

Pontiac
Pontiac

Jaki zysk z udostępnienia zarejestrowała Hala Arena? Liczebniczo: ILE? Czego nie zrozumiałeś?

Rozum
Rozum

W tytule napisano .PIERWSZE WYDARZENIA W ARENIE GLIWICE ……………. Nie wiedziałem ,ze cokolwiek W hali Bankrutb się odbyło ? Typowa propaganda ratuszowego sukcesu. No cóż .Może zawody w płukaniu złota na terenie Złotoryi określimy jako odbyte w gliwickiej hali ?

Urko
Urko

Impreza na “nielegalu” , że SM szanowne panie goniła ? :-)

śledź
śledź

Tak wygląda gliwicki paździerz i polska tradycja: kobiety zasuwają pieszo przez obiekt bez pozwoleń na użytkowanie, a mężczyźni obserwują z klimatyzowanego samochodu. Jeśli nie mogli biec razem, to przynajmniej wsiedliby na rowery. Od biedy jakoś by to wyglądało.

Nonia
Nonia

Zebyś wiedział! Jak wzywasz sm albo policję do centrum o 1-5 rano do młodych rozpitych co spać nie dają to czekasz 2 godziny na interwencję. Ale w dzień widzisz jak się wożą bez celu albo żrą bigmaki w mcdrajwach.

Rolmops
Rolmops

Szkoda słów dla ciebie śledziu. Nie zrozumiałeś idei tego biegu i przesłania całej imprezy… a szkoda, bo było sporo lekarzy z Instytutu Onkologii – może pomogliby twojej prostacie i przestałbyś zalewać starym moczem te nieliczne dobre inicjatywy. Zresztą bierz przykład z własnego imienia – śledzie nie wypowiadają się w naturze.

śledź
śledź

Rolmopsy wiedzą najlepiej kto ma głos a kto nie. Zwiń się wokół ogórka i zawekuj, bo masz rozumu tyle co ocet.

Gajowy Marucha
Gajowy Marucha

Dlaczego tego biegu nie nazwano biegiem dzika ? Z prostej przyczyny.Braku dzika.Dzik utknął w beczce na ul Zygmuntowskiej.O tym przeczytacie w innym materiale.

ja234
ja234

Trzeba przyznać, że cokolwiek dziwna to hmm wydarzenie. Ani to otwarcie…tylko co? I jeszcze bieg wokół, (przez halę???-co to ma być za dziwoląg) hali-bankrut.Czyżby wnętrza horrendalnie drogiej hali nie były gotowe tudzież odbiorów nie było???
W ogóle to powinno być oficjalne otwarcie, pisałem wam już urzędasy jak powinno być.
Profesjonalne doradztwo kosztuje, chałupnicze zarządzanie nie opłaci się,ale kto by się tym przejmował

Polak-Gliwiczanin
Polak-Gliwiczanin

Jestem dumny z naszych gliwicjich władz, że nasza wspaniała hala za 500 baniek juz tak hula.Co następne start i meta dla zbieraczy grzybów w parku Chrorego?

kanalia52
kanalia52

No, no. Franca Arena już na siebie “zarabia”.

Anonim
Anonim

Jakby mauzoleum otoczyć śpiewającymi ławkami Błaszczaka i centralnie w hali postawić 100 metrowy wieżowiec z kostki brukowej zwieńczony 20 metrową rzeźbą Nitscha przedstawiającą ch..j wie co, to mógłby być sukces na miarę krula ze Świebodzina z antenami w koronie. A nawet go przebić byle krzyż był na wierzchu. A zamiast korony jakaś dziwka nawrócona jak w bibli.

Gall
Gall

Masz kolego problem z ortografią, to wystarczy za cały komentarz.

tak to działa
tak to działa

ministerstwo zdrowia czy inna podobna instytucja utrzymywana przez podatników daje na promocje zdrowia krewni królika zakładają więc mądre stowarzyszenia, których budżet idzie na opłaty przy organizacji biegu promującego podobnie odkrywcze stwierdzenia

Wolontariusz
Wolontariusz

Ministerstwo zdrowia daje :) nie ośmieszaj się. Zapytaj organizatorów jak sfinansowali tą imprezę a potem pisz co chcesz, byle prawdę!

Nobody
Nobody

Great success. Future is here. Are you kiddin me?

Somebody
Somebody

Powinienies dodac literke g lub apostrof gimbusie

Nobody
Nobody

Nigdy literówki Pan pizdeczka nie popełnił?

...
...

Jak zwykle głos zabierają wieczni malkontenci, niezadowoleni i nieszczęśliwi, bo sił brakuje, żeby podnieść ciężki zadek i zrobić w życiu cokolwie więcej, niż k#pę.

Pozdrawiam :)

Na szczęście liczba frustratów to nawet nie promil więc nie ma się kim przejmować…..

ers
ers

Tu nie chodzi o frustrację, tu chodzi o trzeźwe spojrzenie na stan rzeczy, a nie mydlenie ludziom oczu przez organizowanie “niby-wydarzenia” w hali która prawdopodobnie przez ekstremalnie nieudolne zarządzanie będzie przynosić wyłącznie straty.

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

‘Niby-wydarzenie’…. burak jesteś

Antony
Antony

Byłeś tam? Ja tak i mam inne zdanie. To na pewno nie było “niby-wydarzenie”

Latarnia Uliczna
Latarnia Uliczna

Oczywicie żaden troskliwy miś nie zająknął się na temat idei biegu. Jakoś mnie to nie dziwi

śledź
śledź

O przepraszam, napisałem “Bieg Cyca”. Dziw się.

Obi łan kanobi
Obi łan kanobi

A nasze mundre glajwickie komentatory były zaprotestowac przeciw hali? Gdzież to sie ukrył przy hali ten promilek społeczeństwa…..

JaJko
JaJko

Wydarzenie odbyło się PRZED halą. Panie tylko przebiegły przez sierodek obiektu, co nie jest jednoznaczne z imprezą w obiekcie.

Miastowy
Miastowy

Czy to oznacza, ze dopiero zaprotestujecie jak bedzie imprza w hali? Jakaś minimalna długość tej imprezy? Jakis specyficzny dzien? Stan ducha? Pogoda tez wazna?

A co
A co

Przebiegły i powinno im się za to zapłacić.Nawet nie wiedzą iż testowały halę na drgania czyli rezonans.

A to
A to

No to zapłać….

A co
A co

Mam płacić ? To nie ja testowałem obiekt nie oddany do użytku.Może za teoretycznie możliwy wypadek w czasie biegu na terenie nieubezpieczonego obiektu też mam płacić ?

A nic
A nic

Oczadziałeś z tym płaceniem. Nie wszystko jest za kasę.

TiRówka
TiRówka

Wszystko .Kochany wszystko.