Bieg na 6 łap już w sobotę, 9 marca. Warto pospieszyć się z zapisem na to wydarzenie

Bieg na 6 łap z czworonogami ze Schroniska dla zwierząt to wydarzenie cieszące się niesłabnącą popularnością, na które zapisy kończą się już w dniu ich rozpoczęcia. Liczba miejsc jest ograniczona, warto więc trzymać rękę na pulsie i nie zwlekać z rezerwacją miejsca.

To proadopcyjna akcja gliwickiego azylu, która niejednokrotnie kończyła się znalezieniem nowego domu dla jego podopiecznych. Dla przykładu – podczas ostatniej, lutowej edycji adoptowana została suczka Rose. Czy podobnie dużo szczęścia będzie miał któryś z innych psiaków przebywających w Schronisku?

Marcowa edycja kultowego wydarzenia odbędzie się w drugą sobotę miesiąca, a więc 9 marca. To ostatnia okazja przed świętami wielkanocnymi, by poznać mieszkańców ul. Wschodniej 56 i z nimi spędzić czas. Psy czekać będą w Schronisku od godziny 10:00, do godziny 11:00 wolontariusze wydają czworonogi na spacer – informuje Miejski Zarząd Usług Komunalnych.


Na wydarzenie, tak jak w poprzednich edycjach obowiązują zapisy internetowe. Formularz zostanie udostępniony w poniedziałek (4 marca) o godz. 12.00. Po zapisach skontaktujemy się z osobami, które wezmą udział w biegu

– dodaje MZUK.

Obowiązuje zasada kto pierwszy – ten lepszy, bowiem ilość miejsc na wydarzenie jest ograniczona. Należy pamiętać, iż na bieg mogą zapisać się tylko i wyłącznie osoby pełnoletnie, psy będą wydawane po okazaniu dokumentu tożsamości.

Przypominamy, iż w sytuacji, kiedy uczestnicy biegu z różnych przyczyn losowych jednak nie mogą być obecni na wydarzeniu – powinni poinformować o tym organizatorów. Wystarczy napisać maila na adres rzecznik@mzuk.pl lub napisać wiadomość w mediach społecznościowych „Schroniska dla Zwierząt w Gliwicach”. Wówczas osoby, które nie zdążyły się zapisać, będą mogły skorzystać i wziąć udział w wydarzeniu – podsumowuje Zarząd.

Warto zabrać psiaka na spacer i poszukać pierwszych oznak wiosny. PSYjaciele ze Schroniska czekają.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeFx8iTNI1WT6_lZxYD-7EgFsAFgYRoOBmNqt8YWC8wYZwLkA/viewform

(żms)/MZUK Gliwice

2 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze