Byliśmy wewnątrz budowanego centrum Silesia Outlet. “Finalnie ma tu powstać około 100 sklepów” (TV)

Budowa centrum wyprzedażowego Silesia Outlet jest na ukończeniu. W obiekcie przyszli najemcy instalują już wyposażenie. Przed budynkiem prowadzone są ostatnie prace związane z wykończeniem parkingu i aranżacją zieleni.

Byliśmy na terenie obiektu z kamerą.

Pod koniec pierwszego kwartału, a może już w połowie marca w Gliwicach, przy ulicy Rybnickiej zostanie uroczyście otwarte nowe centrum handlowe. Będzie to zwieńczenie I etapu inwestycji, w której na powierzchni 12 tys. metrów kwadratowych swoje punkty utworzy kilkadziesiąt sklepów odzieżowych, usługowych i gastronomicznych.

Silesia Outlet powstaje w kompleksie centrum handlowego Auchan oraz marketu budowlanego Leroy Merlin. W drugim etapie inwestycji do istniejącej bryły dobudowana zostanie kolejna – o powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
gmG
gmG

Co z wiaduktem na Rybnickiej ?????

Greg
Greg

Zrobiona wysokościówka na 1.8m pewnie na dniach otworzą

,,
,,

Panikujesz jak pensjonarka przed pierwszym balem, masz swobodny dojazd ul. Tymiankową.

gmG
gmG

,,nie chce mi się z tobą gadać…

,,
,,

Niczego ci się nie chce.

Olo
Olo

Głowa ją boli

Olo
Olo

Zapowiada się fajnie, ich kasa, nikt nikogo nie zmusza do kupowania tam, więc powstrzymajcie się od hejtu,. Hejtujmy UM za brak drogi tam, bo to jest skandal

BEKA
BEKA

UM zlikwidował Rybnicką? To skandal!

Azota
Azota

Badziewie z chin i turci a ceny astronomiczne .

...
...

Turcji

Emil
Emil

pewnie Frankiewicz asfalt zwinął…

Ucho
Ucho

Ależ buzują, jak gdyby, emocje. Tyle nowych, jak gdyby, sklepów do zwiedzania. Trzeba już zamówić, jak gdyby, biskupa z kropidłem, żeby było bezpiecznie. Powiat ma, jak gdyby, powody do radości. Tylko co będzie z jak gdyby Forum? Taka wielka skorupa, jak gdyby do likwidacji?

ja234
ja234

Wielbiciele łikendowego szwendania się po marketach będą zadowoleni.Auteczkiem podjadą, zakupy zrobią.
Niepotrzebnie co poniektórzy kwękają i marudzą.Nie chcesz, nie podoba ci się, nie jedź i nie szwendaj się.Nikt nikomu nic nie narzuca.
Elegancko wykreowali popyt, kupujący się znajdą i będą zadowoleni.

Człowiek Wazelina
Człowiek Wazelina

Kolejna świątynia $ już wkrótce otworzy się ku uciesze lokalnych społeczności. Bierzcie kredyty i kupujcie, albowiem taki jest sens żywota naszego. Amen.

Page
Page

Trochę z innej beczki…
Mieszkam na Koperniku i dziś nieźle walą czołgi z armat na poligonie i strzelają z działek, aż się ziemia trzęsie.

Pirii
Pirii

Przygotowują się do wprowadzania demokracji w Iranie, który tyłki wielu Polakom w WW II uratował.

szczera prawda
szczera prawda

Mało mamy centrów handlowych w Gliwicach? Za niedługo w tym mieście nic innego nie będzie, a swój wolny czas będzie można spędzić wyłącznie na zakupach.

Art
Art

Ale bez sensu post. Więcej jest banków na zwycięstwa…

Olo
Olo

Za swoje budują. Mają podaż. Takie są prawa rynku. Kin, teatrów, Bibliotek, Placów zabaw. Stadionów. Hal sportowych masz proporcjonalnie do potrzeb. O co ci chodzi? Czego ci brakuje. Mamy wszystko

Kama
Kama

Macie wszystko, tylko drogi nie ma? I to UM ma ją zbudować? Za nasze? Jak następny inwestor “za swoje” zbuduje halę w polu, to drogę też trzeba będzie wybudować za nasze? A to czemu?

,,
,,

Od razu widać, że nie jesteś z Gliwic i nie wiesz co się w Gliwicach dzieje, tak się składa, że węzeł drogowy Rybnicka, Knurowska, Smolnicka, zbudował inwestor razem budową Auchan i Leroy Merlin.

Urko
Urko

Ohhhh …. Ahhhhh…. A zatem to są to niebanalnie innowacyjne i futurystyczne rozwiązania architektoniczne , obiecywane kiedyś na tym forum przez, bodajże , przedstawiciela inwestora? Dobrze wiedzieć ..