C-Bool, Bueno Clinic i Adam de Great wystąpią podczas jesiennego pikniku. Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny

Energetyczny koncert C-BooL’a, Bueno Clinic i Adama de Great, strefa gastro, dmuchańce – to część atrakcji, jakie będą czekały na uczestników Jesiennego Pikniku Rodzinnego w Pyskowicach. Na wszystkie atrakcje wstęp jest wolny.

 

Wydarzenie co prawda nie odbywa się w Gliwicach, jednak do pobliskich Pyskowic łatwo dostać się chociażby komunikacją miejską (linie M105 i 71). Impreza odbędzie się na placu dożynkowym przy zbiegu ulic: Szpitalnej, Wojska Polskiego i Dworcowej, w najbliższy piątek, 29 września.

Osoby, które zjawią się na miejscu o godzinie 16:00 (początek pikniku) mogą liczyć na darmową grochówkę. W strefie gastronomicznej będą food trucki.

Dla najmłodszych wydarzenie będzie okazją do wejścia w świat wirtualnej rzeczywistości. Ale oprócz stanowisk z grami i technologią VR czekać będą też animatorzy, by zabawiać w realu, np. konkursami. Nie zabraknie też kolorowych dmuchawców

– zapowiada Urząd Miejski w Pyskowicach.

Na scenie zagości muzyka klubowa, a główną gwiazdą wieczoru będzie, ceniony nie tylko w Polsce, DJ C-BooL. Taneczny nastrój, w który publiczność wprowadzą z pewnością jego energetyczne występy, potrzymają Adam de Great i Bueno Clinic – czytamy dalej w zapowiedzi.

W trakcie pikniku będzie można wygrać nagrodę, ufundowaną przez spółkę WĘGLOKOKS S.A. Organizatorem Jesiennego Pikniku Rodzinnego jest Grupa Divinita Eko – Loft P.S.A.

(żms)/UM Pyskowice
fot. px/zdjęcie poglądowe

2 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze