Catering dietetyczny od Dietific: Twoje nowe życie bez trosk o jedzenie

Co zrobić, żeby żywić się zdrowo? Wydaje się, że najprostszym rozwiązaniem jest samodzielne gotowanie zgodnie z przepisami na zdrowe potrawy. Niestety tylko brzmi to prosto. Zdrowe dania wymagają dużego zaangażowania w czasie gotowania, ponieważ nie można korzystać z klasycznych metod obróbki termicznej, prowadzących do utraty przez produkty ich właściwości prozdrowotnych. Dodatkowo niezbędne są codzienne zakupy dobrych jakościowo produktów, które nie są tanie. Ostatecznie samodzielne gotowanie jest czasochłonne i drogie. Dużo lepszym rozwiązaniem jest catering dietetyczny w Krakowie.

 

Czemu catering dietetyczny w Krakowie jest lepszym rozwiązaniem?

Nasza oferta cateringowa obejmuje codzienne dostawy gotowych do spożycia posiłków. Posiadamy szeroki wybór diet, które zostały przygotowane przez doświadczonych dietetyków. Dzięki temu catering Kraków jest świetnie zbilansowany i zawiera odpowiednią dawkę witamin i minerałów. Codziennie gwarantujemy pięć porcji świeżych warzyw i owoców. Wszystkie produkty wykorzystywane przez nas w kuchni pochodzą z zaufanych źródeł, dzięki czemu są zawsze najwyższej jakości. Wszystko to bez konieczności tracenia czasu na gotowanie i zakupy. Dodatkową zaletą jest zdecydowanie cena cateringu.

Dieta pudełkowa w Krakowie – jaki jest koszt?

Przygotowując samodzielnie zdrowe jedzenie w domu, trzeba brać pod uwagę koszt codziennych zakupów oraz zużytej w czasie gotowania energii. Zakupy nie należą do najtańszych, ponieważ każdego dnia trzeba kupować świeże i naturalne składniki wysokiej jakości. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nie w każdym sklepie można kupić składniki nadające się do zdrowego gotowania. Również koszt energii może być wysoki ze względu na energochłonność urządzeń kuchennych. Nasza firma cateringowa w Krakowie oferuje zdrowe jedzenie z dowozem do domu, w bardzo atrakcyjnych cenach, które potrafią być niższe niż koszt samodzielnego przygotowywania posiłków. Korzystając z naszych usług i zaspokajając w ten sposób całe zapotrzebowanie kaloryczne, można całkowicie zrezygnować z codziennych zakupów, a zużycie energii ograniczy się do wykorzystania mikrofalówki, potrzebnej do odgrzania dań jedzonych na ciepło. Koszt cateringu można ograniczyć poprzez stosowanie rabatów, które przyznajemy za dłuższe zamówienia oraz udział w programie lojalnościowym. Wystarczy realizować zadania związane z naszą ofertą, by zdobywać punkty, wymieniane później na atrakcyjne zniżki. 

Wygodny catering w Krakowie

Nasza firma cateringowa w Krakowie oferuje najwygodniejsze rozwiązanie dla zdrowego żywienia. W codziennie dostarczanej paczce znajdują się posiłki na cały dzień. Dzięki temu każdy może dopasować godziny spożywania do swojego stylu życia. Docenią to szczególnie osoby z nienormowanym czasem pracy i pracujący w systemie zmianowym. Nasze dania pakujemy szczelnie w pojemniki, które są odporne na niskie i wysokie temperatury. Dzięki temu można je przechowywać w lodówce i podgrzewać w mikrofalówce bez konieczności używania dodatkowych naczyń. Bardzo wygodnie można zabrać ze sobą do pracy nie tylko drugie śniadanie, ale też obiad. W ten sposób fit catering ciepłym posiłkiem może pomóc zregenerować siły w czasie przerwy obiadowej. Nie ma ryzyka, że cokolwiek się rozleje lub wysypie w czasie przenoszenia.

Oferta: https://www.dietific.pl/

Wybierz dobrze 

Przed wyborem diety warto zapoznać się z całą naszą ofertą. Posiadamy diety, spośród których każdy bez problemu wybierze coś dla siebie. Osobom, które zrezygnowały z jedzenia mięsa i produktów odzwierzęcych, oferujemy dietę Vegan Flexi, która zapewnia w pełni zbilansowane posiłki, bogate w niezbędne w tym przypadku minerały i witaminy. Nasza dieta Light jest skierowana do osób, które muszą odżywiać się lekkostrawnie, ale nie chcą rezygnować ze smaku. Zadbaliśmy w niej o to, by nie używać składników mogących powodować dyskomfort związany z dolegliwościami żołądkowymi i jelitowymi. Popularne są diety odchudzające, wśród których zaoferować możemy rozwiązania zarówno łagodne, jak i bardzo radykalne.

Z naszymi dietami można odżywiać się zdrowo, nie poświęcając na to dużej ilości czasu i energii. Nie trzeba też rezygnować ze smaku, o czym można się przekonać składając zamówienie próbne.

materiał partnera