Centra handlowe i markety w Wigilię czynne krócej. Do której godziny można zrobić zakupy?

Wigilia tuż tuż. 24grudnia centra handlowe oraz markety w Gliwicach pracować będą krócej. Godziny otwarcia są zróżnicowane w zależności od placówki.

Lepiej nie robić zakupów na ostatnią chwilę, dla tych, którzy 24 grudnia jednak zdecydują się na nie wybrać, przygotowaliśmy zestawienie, w jakich godzinach otwarte będą galerie handlowe i sklepy sieci handlowych.

CH Forum

Otwarcie galerii zaplanowano tak jak zwykle, tj. o godzinie 9:00, godzinę wcześniej otwarte zostaną Empik oraz RTV Euro AGD (od godz. 8:00). Sklep Carrefour będzie czynny od godziny 6:30. Zamknięcie wszystkich sklepów nastąpi o godzinie 13:00. W tym dniu nie będą obowiązywać godziny dla seniorów.


W dniach 25-27 grudnia centrum będzie nieczynne, a od 28 grudnia (poniedziałek) w zakresie zgodnym z rozporządzeniem określającym specjalny tryb pracy wielkopowierzchniowych obiektów handlowych. Co do godzin otwarcia centrum w Sylwestra, nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje.

CH Arena

24 grudnia centrum handlowe będzie czynne w godzinach od 9:00 do 13:00, natomiast sklep Carrefour zostanie otwarty o 6:30. Z kolei w Sylwestra obiekt będzie czynny w godzinach od 9:00 do 18:00 (Carrefour od 6:30).

CH Europa Centralna

W Wigilię obiekt będzie czynny tylko przez 3 godziny – między 10:0013:00. W Sylwestra natomiast Europa Centralna pracowała będzie od 10:00 do 17:00.

CH Auchan

Centrum handlowe przy ulicy Rybnickiej zamknie się w Wigilię najwcześniej – godziny otwarcia przewidziano od 9:00 do 12:00. 31 grudnia będzie czynne od 9:00 do 17:00.

Factory Gliwice

Factory Gliwice (wcześniej Silesia Outlet) w Wigilię będzie otwarte najdłużej spośród centrów handlowych – na zakupy można wpaść między 10:0013:30. Jak dowiedzieliśmy się w obiekcie, po świętach, aż do zakończenia obowiązujących od 28 grudnia obostrzeń, obiekt będzie nieczynny.

Sklepy sieci Biedronka

W dniach poprzedzających Boże Narodzenie godziny pracy sklepów sieci Biedronka zostaną wydłużone. 23 grudnia w większości placówek na terenie całego kraju będzie można zrobić zakupy aż do godziny 23:00, a 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia, do godziny 13:00.

Sklepy sieci LIDL

Sieć przekazała informację, że w Wigilię, 24.12, sklepy będą otwarte do godziny 13:00. Tego dnia nie obowiązują godziny dla seniora.

Kaufland

24 grudnia markety Kaufland będą czynne od godziny 6:00 do 13:00. W Sylwestra z kolei sklepy będą działać między 6:0018:00.

Dino

W Wigilię sklep będzie działał w godzinach od 6:00 do 14:00, a w Sylwestra między 6:0021:00.

Netto

Sklepy sieci Netto w Gliwicach 24 grudnia będą czynne w godzinach od 6:00 do 13:00.

Aldi

W Wigilię w marketach sieci Aldi można robić zakupy między godziną 6:0013:00. W Sylwestra sieć będzie pracować od 6:00 do 18:00, wyjątek stanowi sklep przy ulicy Strzody w Gliwicach, który będzie tego dnia działał krócej – tylko do 15:00.

(żms)
fot. arch. 24gliwice.pl

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
hehehe

Centra handlowe zamknięte wcześnie aby nie zarazić się covidem, kościoły do późna otwarte aby zarazić się na pasterce, w Sylwestra stan wojenny aby zarażeni umierali w samotności. Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku.

lewacki stan świadomości

Lewaki,że wy nie krytykujecie szybko zapadającego zmroku, aż mnie dziwi. No tak wy teraz nie macie świat.Ale uwaga większość Polaków ma je teraz, wiem nie uszanujecie tego…No cóż taki sort

hehehe

Mamy Sylwestra, sześciu króli, dzień kobiet, 1 maja, 3 maja oraz 11 listopada bo dziadek Piłsudski, który dwukrotnie zmieniał wyznanie wraz z kolejnymi żonami i jeszcze miał kochanicę du…….cę i wcale nie uzyskiwał watykańskiego rozwodu jak pan prezes Kurski z TVPiS, był lewakiem z Polskiej Partii Socjalistycznej niszczącym prywatne firmy a budującym państwowy COP, na którym teraz dokładnie wzoruje się lewak Jarosław Kaczyński, kopiując Sanację w skali 1:1 i również niszczy polskie prywatne firmy i chwalił tow. Gierka, kiedy w okresie wyborczym przebywał w Sosnowcu. Masz rację sort najgorszy.

Informacja Turystyczna

Ziuk jak przystało na prawdziwego patriotę miał głęboko w miejscu gdzie z Kasztanką się łączył watykańskiego satrapę i o żaden rozwód się nie prosił bo z powodu baby (rozwódki) przeszedł na protestantyzm. Nie on jeden zresztą.
COP to budował jako zombie? Bo to już po jego śmierci budowa się zaczęła…
Kaczyński coś buduje? Morawiecki pięknie jak na bankiera przystało obiecuje, zgraja pociotków demoluje ale nikt nic wielkiego nie buduje!

PS: sześciu to było króli czy krasnoludków? ;-)

hehehe

Ale plany za życia, nasz mini dyktatorek z Żoliborza również planuje narodowy centralny port komunikacyjny, narodową elektrownię atomową i osobiście zaczął łopatą budowę narodowego przekopu mierzei. Nie wiem bo krasnoludki nigdy mnie nie interesowały ale Królewna Śnieżka owszem.

Informacja Turystyczna

1. PLANUJE, podobnie jak elektroauteczka (obiecanki zamiast taboru szynowego który produkujemy naprawdę i czasem nawet na eksport), rozbudowę armii i inne cuda na kiju.
2. Przypomnę, że PO też EA budowało… tak by ŻYŁO SIĘ LEPIEJ – ale tylko kolesiom zatrudnionym na wysokopłatnych stołkach od siedzenia na stołku
3. Przekop na potrzeby DownówTratującychŚródmieście chyba był dłuższy niż ten bałtycki.

PS: w bolszewickich absurdach lotniskowych PO też nie ustępowało PiS, tylko robiło to subtelniej.
PPS: Na krasnoludki lepiej uważaj, bo ja pocałujesz po a nie przed to jest paragraf ;-b

szampańska zabawa

TVPiS, mimo pandemii, godziny policyjnej w noc sylwestrową i zamkniętych hoteli, szykuje koncert plenerowy w amfiteatrze w Ostródzie. Publiczność udawać mają tancerze, a jako nocleg telewizja wykorzysta prawdopodobnie znajdujący się w pobliżu swój ośrodek wypoczynkowy.

Beton

Ciekawe jak będzie z Żabami. Pewnie jak co roku w wigilię do pasterki, a w pierwszy dzień świąt od rana i o zgrozo, pełne klientów !!!

Imiu

Takie jest Prawo i Sprawiedliwość…no to ludzie korzystają z tych praw i sprawiedliwości, czy to PO czy przed….zawsze było tak samo

Informacja Turystyczna

Taka żaba jest w stanie pomieścić kilka (kilkanaście przy braku ograniczeń) osób.
W centrach handlowych było więcej ludzi niż na Krakowskim nieraz sylwestrowało.
Jak się tam się spotkali z nową dostawą angielskiego COVIDa to i tak się zwali na opozycję.
Ale wiadomo: stary dziad z totalitarnymi zapędami, z życia korzystać nie potrafi więc cały naród ma się w jego intencji umartwiać.

Imiu

Szkoda że Urzędy Państwowe nie biorą przykładu w aspekcie czynności i obsługi od Nich…

Ad

Wigilia powinna być ustawowo dniem wodnym od pracy, w końcu żyjemy w katolickim kraju.

Informacja Turystyczna

Przydatne informacje, szkoda tylko że zabrakło Leclerca, Polo, Tesco.

PS: Połowa Gliwic ma bliżej Auchan w Zabrzu.

Obserwujący

Każdy rozsądny człowiek zrobił zakupy wcześniej.
Zakupy na ostatnią chwilę robią ci co udają strasznie “zalatanych’,’zapracowanych”, “nie mających czasu”.

Laszlo_egesz

Ktoś musi pracować na to, żebyś mógł pobierać swoją emeryturę. Ty masz swoje godziny dla seniorów więc oszczędź osobom pracującym uwag.

Obserwujący

Laszlo, jak zwykle piszesz nonsensy.

suport

Nie każdy ma rower i nie każdy może tak szybko obskoczyć wszystkie promocje w hipermarketach.

Informacja Turystyczna

Chcesz powiedzieć, że rowerem po mieście można się poruszać sprawniej niż samochodem?
Ampułę będziesz miał na święta na sumieniu, bo najprawdopodobniej ostatnie styki mu się poprzepalają jak mu przyjdzie zrobić wywód o tym, że terroweryzowanie polega na spowalnianiu poprzez sprawniejsze poruszanie się. Dobrze, że choć urzędnicza ekipa francy na takie fakty zaimpregnowana, bo jeszcze do odwołanego sylwestra tydzień żałoby miejskiej by doszedł.

Obserwujący

A żebyś wiedział, że rowerem można się poruszać po mieście szybciej i sprawniej niż autkiem.