Chcą pobić rekord frekwencji na meczu piłki ręcznej w Arenie Gliwice. Specjalna pula tańszych biletów

W hali Arena Gliwice zagra reprezentacja Polski w piłce ręcznej. Nas rodacy zmierzą się w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy 2020 z drużyną z Niemiec. Sprzedaż biletów dla gliwiczan i mieszkańców powiatu gliwickiego ruszy w najbliższy piątek.

To wysokiej rangi widowisko sportowe odbędzie się w środę, 10 kwietnia. W tym dniu zaplanowano szereg atrakcji, adresowanych przede wszystkim do dzieci, które będą dostępne na długo przed meczem, natomiast o godzinie 15:30 w hali zmierzy się reprezentacja B obu krajów.

Głównym punktem wieczoru będzie rywalizacja między reprezentacjami A, która rozpocznie się o godzinie 18:00.

Nie będzie to jednak koniec wieczoru w Arenie Gliwice. Tuż po meczu organizatorzy przewidują wydarzenie specjalne, które potrwa kilka godzin. Na razie nie ujawniono szczegółów – mają zostać ogłoszone na początku marca.

Specjalna pula biletów

Oficjalna sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 18 lutego. Wcześniej jednak gliwiczanie i mieszkańcy powiatu gliwickiego będą mogli nabyć wejściówki z 50% bonifikatą – w piątek, 15 lutego od godziny 16:00 rozpocznie się ich dystrybucja w kasach obiektu. W puli będzie 1000 biletów.

Organizatorzy oczekują, że widownia w hali będzie zapełniona. 13 tysięcy kibiców sportowych na trybunach stanowiłoby jedną z największych frekwencji na meczu piłki ręcznej w Polsce.
(żms)

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Starszy

Ile to jest 50% od niewiadomej??????????????? Uwielbiam piłkę ręczną i poszedłbym, ale propozycja ceny biletu mnie intryguje.

Azrael

szybki wpis w google i byś wiedział, no ale skoro to dla ciebie zbyt skomplikowane to może lepiej zostań w domu.

Azrael

Widzę że jednak to nie odosobniony przypadek nieumiejętności korzystania z neta, co najmniej 3 osoby w Gliwicach mają problemy z szukaniem info- trudno niech idą na kurs.

Starszy

A muszę? Nie można na tacy podać? Niepełna informacja nie jest informacją dobrą.

Malec

Ceny normalnych wejściówek zaczynają się od 29 złotych. To najgorsze miejsca na koronie widowni. Jak widać podanie tej informacji przerasta nie tylko “bystrzaka” od google.

Malec

Wszystko wskazuje na to, że władze miasta wywaliły ciężkie miliony za rozgrywki. Imprezę wartą 80 mln finansują miasta w których odbywają się mecze.

Cookie Monster

Bardziej spektakularny bylby rekord liczebności druzyn – np. reczna 100 osób na 100 osób. Albo zapisana do księgi rekordów Guinessa gra rekordową liczbą piłek. Co tam jedna – niech będzie ich 10.

Prawda

To nie zmieni faktu, że wybudowanie tej hali to największa porażka i wtopa Frankiewicza.

Xsenofob

To raczej porażka gliwiczan – ciągle go wybierają.
Budowa tego mauzoleum zablokowała rozwój kultury i sportu w naszym mieście. Obcięto dofinansowanie na domy kultury, sekcje sportowe, zlikfidowano Teatr Muzyczny, nie podjęto budowy potrzebnych Gliwicom obiektów.

Maxiu

Odnoszę wrażenie, ze NIc nie zmieni faktu ze to porażka.
To Ty sobie narzekaj a ja skorzystam z tych ofert, ktore mnie interesują

Cadyk

Żeby korzystać z oferty hali Arena trzeba być pracownikiem hali, czyli mimowolnym uczestnikiem, albo desperatem.

Maxiu

A nie słyszałeś o imprezach komercyjnych? Kupujesz bilet i uczestniczysz…..

Sonofagun

Czyli desperat.

Maxiu

To, że ja robię to na co mam ochotę to moja sprawa. Siedzenie przed komputerem i ocenianie zostawiam nieudacznikom życiowym i frustratom……Zresztą nawet w walentynki nie macie seksu więc siedźcie sobie dalej Cadyku i Sonofagunie a ja idę zamoczyć:-)))))

Sonofagun

@Maxiu Wreszcie nadszedł ten jedyny dzień w roku? Jak będziesz płacił za zmoczenie to dorzuć napiwek. W takie święto wypada być szczodrym. :-)

Maxiu

@Sonofagun
Każdy mierzy swoją miarką. A ja nie płacę frustracie…..spróbuj-to naprawde fajne
P.S. Było super:)))

Azrael

Jak dla ciebie jedyna możliwa forma spędzania wolnego czasu to pierdzenie w fotel z piwem w ręku to twój wybór, ale są ludzie którzy wolą pójść na mecz. Na ZAKSIE było prawie 10 tyś . no ale dla typowego polaka który tylko zrzędzi to garstka.

Malec

Powtarzanie kłamstwa pod różnymi nickami jest takie zajmujące, że ***** nim w komentarzach? Było prawie 8 tys. ale jak “prawie” nie robi ci różnicy, to pisz, że było prawie 20 tys. :-)

Azrael

Nie napiszę że było 20 tyś bo wiem w przeciwieństwie do ciebie że tam tylu nie wejdzie, a ty byłeś liczyłeś? Pewnie siedziałeś w domu bo tak jak wielu stwierdziłeś że ceny z kosmosu, że nie chce się itd. Przy okazji to że ktoś podaje taką samą liczbę zaokrągloną do pełnego tysia bo nie liczył kibiców twoim zdanie świadczy że to ta sama osoba. Tak samo mogę napisać że wszyscy piszący hala bankrut to jedna i ta sama osoba.

kanalia52

Popieram.

Trybuna Ludu

Idą na rekord. Jak w PRL-u. Za jakiś czas zrobią wtęp za darmo, żeby pobić poprzedni rekord. A potem zaczną się łapanki na ulicach, żeby ogłosić kolejny rekord frekwencji. Towarzyszu Frankiewicz, tak trzymać!

Pann

Patrzę na kalendarz imprez w hali arena i chce mi się śmiać. Tylko do czerwca w Spodku i MCK w Katowicach odbędzie się ponad 200 imprez, a drugie tyle w różnych klubach i knajpach. Za to w Gliwicach cała para idzie w gwizdek frekwencji na jednym meczu… Do Katowic jeżdżę regularnie co miesiąc na co najmniej 2 imprezy. W Gliwicach nie ma nic ciekawego.

Azrael

To wypisz 50 bo jak wpisałem kalendarz imprez spodka to do czerwca wyskoczyło około 25 w tym takie że faktycznie będą biegać z biletami po mieście i szkołach. No ale jako typowy “Polak” który tylko narzeka jedź tam tylko uważaj bo nie dopisałeś że Spodek odwołuje niektóre imprezy. a te na których to podobno jesteś to pewnie zwyczajny ochlaj bo boisz się że w Gliwicach mógłby ktoś znajomy zobaczyć jak łazisz zalany.

Jan

Poczytaj katowicką gazetę to się dowiesz. Albo użyj google. :-)))

Azrael

Użyłem googla a ty pewnie nie więc sam sprawdź. Podrap się po swoim małym rozumku to sam się domyślisz że organizacja 100 imprez w pół roku jest niewykonalna bo nie mieli by czasu na zmiany scen czy potrzebnego wyposażenia no ale wy wiecie lepiej.W Gliwicach odwołali Szybkich i Wściekłych Live ale odwołali całą europejską trasę , a np występ Bogusława Kaczyńskiego w spodku.

Jan

Użyłeś google’a i nie otrzymałeś wyniku z artykułem w gazecie katowice? Nie wiedziałem, że jest wersja “dumb”.

Malec

To ile imprez odwołano w hali arena w pół roku? 3? 5? 30 procent? :-)

Zonk!

Na szczęście w Hali Arena nic się nie dzieje w tym czasie bo by musieli odwołać. :))))

Pablo

A ile w tym czasie będzie kosztował parking pod halą?

Ad

Żeby takie numery z tańszymi biletami dla wybranych nie odbiły się czkawką, widać Gliwice stawiają na ilość a nie jakość… przyszłość jest tu :)

Ampuła

O taki rekord frekwencji walczyli też w TanzBudzie GwarSzlagrów, podczas XVI Gali “Czech Tynorów Świniobicia”. Z tym, że tam chodziło o ilość trwałych ondulacji na widowni. Do tego Grand Prix za tapir koka i wazon Mister Sztygar za ondulację męską.

filekton

AMP

GOŚĆ

Znowu brałeś to świństwo?

krzysztof

ty frankiewicz powinieneś sam za swoje własne pieniądze utrzymywać to swoje arcydzieło muzgowego urojenia do czasu aż ten obiekt nie zacznie sam na siebie zarabiać.popatrz w lustro i,,,,,,,,,,

Eryk

mózg

krzysztof

moja wina taki błąd

ja234

Na siłę chcą “pobić rekord”.Nie uda im się.Będzie garstka widzów.
Bez przesady, ale turniej piłki podbijanej to nic ciekawego.

Raven

Na ZAKSĘ też pisałeś że nie będzie ludzi a było prawie 10 000.

Malec

prawie 8 tys to nie prawie 10 tys. :-)

Raven

Jak wchodziłem na halę spiker podawał liczbę sprzedanych biletów – ponad 9,5 tyś, a nawet te 8 tyś to jest co innego niż przepowiednie malkontentów że nawet 1 tyś nie będzie.

Malec

Sprzedaż biletów zaczęła się 7 grudnia i po 39 dniach, 14 stycznia ogłoszono, że sprzedano około 6,5 tys. biletów – to informacja szeroko publikowana w mediach w dniu imprezy. I w ciągu ostatnich 24 godzin nagle pojawiło się ponad 3 tys. nowych widzów??? Nawet 8 tys. czyli nagły przyrost o 1,5 tys. w ciągu doby jest niewiarygodny. Oby się nie okazało, że to Arena Przekrętów.

widz

Masz dowody, że w 24h 3000 kibiców szczypiorniaka nie zrobiło wykupu biletów, byle hala miała rekord bez publiczności? Ja też nie mam, ale medialne informacje i fotograficzna dokumentacja Zaksy z imprezy może wskazywać na GRUBY WAŁEK w hali. Raven się udziela i silnie wierzy. Czy za wiarę pójdzie siedzieć?

Olo

To chyba nie jest uczciwe i ekonomiczne, jaki to ma sens? Dlaczego spodek nie robi takich wydarzeń w podobnym stylu

Azrael

Sens jest jasny – zachęcić do przyjścia na mecz, przecież nikt nie zabrania spodkowi robić takich promocji.

Olo

bo to sie nie opłaca dlatego nie robią

Cliper

Olo,jesteś szpecem od marketingu?
W Krakowie marketingowcy biegają po firmach zeby tylko zapełnić halę

Biz

Cliper, w Gliwicach też biegają a nawet błagają o wykupowanie pakietów biletów w “korzystnej cenie”. I może byliby skuteczni, tylko nie mają czym zachęcić.

Azrael

Jakoś na Noc Kabaretową nie biegali, na siatkę nie biegali, na rewię nie biegali a hala była pełna- może nie na maksa ale jednak ludzi było dużo więcej niż potrafisz policzyć.

Azrael

Dlatego jest określona pula biletów a wielu którzy się nie załapią na promocję i tak kupi bilet bo w przeciwieństwie do piłkarzy to ręczni coś pokazują. Skoro promocje się nie opłacają dlaczego x-kom dziennie ma dwie i czasami o spory procent. Idioci prowadzą biznes?

ErEr

dlaczego w GB jeżdżą lewą stroną a u nas prawą, przecież to nieekonomiczne i mało uczciwe skoro jak jeżdże to częściej skręcam w prawo. Cieszmy się że coś się dzieje fajnego, jest jakiś pozytyw a nie ciągle tylko szukać dziury w całym. Na to zawsze jest czas :) ja się wybieram a ceny biletów znalazłem w 10 sekund :)

Azrael

Ty znalazłeś cenę biletu ale dla “starszego” pewnie urodził się nim kometa wybiła jednorożce – to już wykracza poza jego możliwości , jak mu na palcach nie pokażą ile coś kosztuje to on nie wie. Po co ma kliknąć ( po ilości komentarzy widać że klika dużo) żeby się dowiedzieć.