Czeska komedia tylko dla dorosłych. Wstęp na spektakl „Sarenki” w symbolicznej cenie

mat. organizatora/CKS Mrowisko

W CKS Mrowisko przy ulicy Pszczyńskiej 85 wystawiona zostanie fenomenalna czeska komedia tylko dla dorosłych Krakowskiego Teatru Bakałarz pt. „Sarenki”. Bilety w przedsprzedaży kosztują 10 zł.

 
Kultura dostępna za niewielką kwotę to w ostatnich czasach szybko rosnących cen pewien fenomen. Warto więc skorzystać i odwiedzić teatralną scenę Mrowiska. Zapowiada się solidna porcja rozrywki.

Piotr to dyrygent, który w wypadku samochodowym stracił dwie powieki i dostał drewniane protezy. Kiedy płacze, bardziej skrzypi niż klapie. Patryk to grzybiarz, który w wieku 10 lat urósł w ciągu jednej nocy o 88 centymetrów, dlatego ma paniczny lęk wysokości. Karol to Karol – płacze podczas orgazmu. Do tych trzech życiowych nieudaczników przyjdą pewnego wieczoru 3 sarny aby spełnić po jednym życzeniu każdego z panów – czytamy w opisie wydarzenia.


Autorem tej pełnej absurdu czeskiej komedii jest Tomas Svoboda, którego spektakle charakteryzuje czeski absurd. Spektakl wystawiany był także w Teatrze Ludowym w Krakowie w reżyserii autora tekstu – informują organizatorzy.

Wszystkie bilety dostępne są w cenie 10 zł. W dniu spektaklu – 25 zł.

Wydarzenie odbędzie się w środę, 8 lutego, rozpoczęcie o godzinie 19:00. Czas trwania – 90 minut. Więcej informacji na ten temat można znaleźć TU.

(żms)
fot. CKS Mrowisko (FB)/mat. organizatora