Dmuchańce, pokazy, warsztaty, animacje i występy. Gliwickie Święto Rodziny w parku Chopina

Warsztaty, występy muzyczne, animacje, dmuchańce – w niedzielę, 9 czerwca, podczas Gliwickiego Święta Rodziny park Chopina wypełni się atrakcjami i wspólną zabawą. Wstęp oczywiście jest wolny.

 
Zaplanowano wiele atrakcji dla małych i dużych. Warto przyjść całą rodziną, spędzić czas na łonie natury, a przy okazji świetnie się bawić. Rodzinna impreza rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do ok. 19:00.

Na terenie parku będziecie mogli wziąć udział w warsztatach artystycznych, animacjach tanecznych, rodzinnych grach oraz zabawach, spróbować swoich sił w miasteczku sportowym, a na najmłodszych czekać będą dmuchańce. Odbędą się pokazy pierwszej pomocy, pokazy sprzętów OSP, Policji i Straży Miejskiej. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich stoisk i zdobywania pieczątek na specjalnych kartach – za zebranie odpowiedniej ilości czekać na Was będzie upominek – zapowiadają organizatorzy.

Dużo będzie działo się też na scenie – wystąpią przedszkolaki i uczniowie z gliwickich placówek, Mażoretki Pantery z CK Victoria, podopieczni Fundacji Różyczka. O godzinie 16:00 na scenie usłyszymy znane utwory zespołu Abba, a na zakończenie do tańca porwie nas zespół Chrząszcze.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

(żms)/GODS Gliwice
fot. UM Gliwice (archiwum)

3 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze