Domek św. Mikołaja, wirtualne strojenie choinki, podniebny lot w goglach VR. Świątecznie w CH Forum

Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach przeniesie swoich klientów w inny wymiar świąt, obfitujący w niezapomniane chwile i atrakcje dla całych rodzin, a zwłaszcza dla dzieci. Ta niezwykła podróż potrwa od 1 do 23 grudnia, gdyż już na początku miesiąca w Centrum pojawi się Domek św. Mikołaja.

 
To miejsce, w którym magia przeplata się z rzeczywistością. Przytulna chatka, ozdobiona soplami lodu, migoczącymi światełkami i innymi dekoracjami w tradycyjnych świątecznych barwach sprawi, że klienci odwiedzający CH FORUM zapomną na moment o zwykłej codzienności.

W tym właśnie Domku przez cały grudzień, codziennie od 15:00 do 20:00, na dzieci czekać będzie inna wyjątkowa atrakcja VR – wirtualne strojenie choinki. Pod okiem uśmiechniętego elfa najmłodsi klienci Centrum stworzą w wirtualnej rzeczywistości świąteczne drzewko według własnego pomysłu i kreatywności.

To jednak nie wszystko! 2, 9 i 16 grudnia w CH FORUM pojawi się symulator sani, w którym każdy może poczuć się jak asystent świętego Mikołaja i przeżyć niezapomniany lot, unosząc się na wirtualnym niebie dzięki goglom VR.

Dzieci i dorośli będą mieli także możliwość stoczenia wirtualnej bitwy na śnieżki. A w dniu 9 grudnia dodatkowo będzie można wziąć udział w godzinnych warsztatach tworzenia świątecznych stroików (14:00-15:00, 15:00-16:00 i 16:00-17:00), które z pewnością dostarczą wszystkim mnóstwo radości. Aby wziąć udział w warsztatach, wystarczy zapisać się na nie w Punkcie Informacyjnym.

6 grudnia, w godzinach 12:00-19:00 na scenie głównej gliwickiego FORUM zagoszczą osobiście Mikołaj i Mikołajowa, którzy zapewnią mnóstwo uśmiechu i świątecznej radości. Rodzice mogą dostarczyć prezenty towarzyszącym Mikołajowi elfom, a ten osobiście wręczy je maluchom.

Przez cały okres trwania akcji ze sceny głównej CH FORUM będą wybrzmiewać świąteczne piosenki.

Odwiedź w grudniu Centrum Handlowe FORUM w Gliwicach i przenieś się wraz z dziećmi w inny wymiar świąt, w którym ważne są nie tylko prezenty, ale przede wszystkim chwile pełne radości, uśmiechów i wspólnego świętowania!

materiał partnera