Dwaj mężczyźni widoczni na zdjęciach podejrzani są o kradzież kosmetyków. Czy ktoś rozpoznaje?

Na zdjęciach z monitoringu zamontowanego w drogerii Rossmann w Sośnicy widać dwóch młodych mężczyzn, którzy poszukiwani są przez policję w związku z kradzieżą. Policja prosi o pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Komisariat V w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zaboru mienia w celu przywłaszczenia, dokonanego w dniu 29.11.2019 r. w godz. 15:40/16:05 w Gliwicach na terenie sklepu przy ul. Jedności 18. Nieznani sprawcy wykorzystując nieuwagę personelu dokonali kradzieży kosmetyków o znacznej wartości – przekazuje sierż. szt. Marcin Rydel.

Być może ktoś rozpoznaje mężczyzn ze zdjęć lub ma podejrzenia, kogo zarejestrowała kamera. Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierż. szt. Michała Kabała, e-mail: michal.kabala@gliwice.ka.policja.gov.pl lub dyżurnego V KP, tel. 32 2390350.


(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
samiec alfa

Na bank geje, który prawdziwy facet kradnie pachnidła, prędzej flachę czystej nie perfumowanej.

niunia lalunia

kolorowe tęczowe pachnidełka

Imiu

BRACIA FIGO&FAGO, ładnie razem wyglądajo.

raport ABW

Pracowali w policji i zeszli na złą drogę ? Tęczowy nigdy nie będzie kryształowym człowiekiem a takich jest tylko dwóch ale stanęli po przeciwnych stronach mocy, białej i czarnej albo na odwrót. Bo nikt nie przekona że białe jest białe a czarne jest czarne.

Imiu

na drugim zdjęciu wyglądają jakby szlY razem do komunii a na ostatnim jakby trzymali się za rękę…Chyba dam cynk na komusariacie, może coś zwąchają czy tam wyniuchają…TROP już mają na TACY

krzysztof

jak złodzieja POlicja nie potrafi złapać, to zacznijcie od czegoś prostszego,zacznijcie łapać w lecie komary ,pożytek będzie z waszej pracy opłacanej przez podatnika

mandat w kwocie 500

Policja to potrafi tylko przyprawiać sobie skrzydła, sypać konfetti i strzelać na wiwat o świcie, nie to co prokuratura, ci to prawdziwi fachowcy, potrafią przesłuchać naczelnika bez przesłuchania, objawia im się prawda jak niewinnym dzieciom w Fatimie. Ale idą dobre zmiany, teraz policja będzie ścigać gangsterów za kierownicą, którzy nie ustąpili pierwszeństwa pieszemu, który zbliżał się do przejścia, minął je i poszedł dalej chodnikiem. Ciekawe czy motorniczy gliwickiego tramwaju będzie musiał również ustąpić pieszemu zbliżającemu się do przejścia i dlaczego ?

motorniczy

mandat w kwocie 500+

xxx

to nie mężczyźni, to dwóch patologicznych g*wniarzy

Katarzyna

Jak zwykle policja liczy że społeczeństwo zrobi za nich robotę. Żałosne

Gruntowy przymrozek

Prośba do redakcji:czy możecie mi oszczędzić reklam łuszczycy i grzybicy paznokci? Nigdy nie interesowały mnie te kwestie, nie prowadziłem poszukiwań w tym kierunku, a ciągle mi wyswietlacie te obrzydlistwa.


MOD: Nie mamy wpływu na dopasowanie treści reklam generowanych przez Google. Reklamę może Pan wyłączyć za pomocą X w prawym, górnym roku banera.

The Tiger@

Współczuję, ale redakcja Tobie z tym nie pomoże.

Gruntowy przymrozek

To gdzie mam się zwrócić, żeby nie mieć reklam opatrzonych zdjęciem i gnijacych paznokci? Zdaje sobie sprawę, że to Google mi podsuwa te reklamy, ale ja nie mam z tym problemów, nie wpisuje żadnych zapytań o tej treści, nie odwiedzam for w tym temacie. Poradź dobry człowieku. Wpisać coś dla hecy, żeby cokolwiek innego się pojawiało?

The Tiger@

Możesz intensywnie szukać np, butów i odwiedzać odpowiednie strony. A wyświetlają się Tobie takie treści ponieważ zostałeś “zaszufladkowany” do grupy demograficznej korzystającej z takich usług. No i korzystaj z “krzyżyka” – wtedy Google da Tobie możliwość nie wyświetlania tej reklamy.

szara maść

Wychodzi na to, że 24 Gliwice w większości skupia wokół siebie czytelników cierpiących na łuszczycę, grzybicę, liszaje, świąd, upławy, łupież i Google odpowiednio na to reaguje.

The Tiger@

Portal jest tu drugo- lub trzeciorzędny.

Ampuła

Po sporcie (Piast) i kulturze (plakat) pora na kryminałki w trybie wyborczym. Zagadka łatwa, żeby nie powiedzieć retoryczna.
To pewnie Frankiewicz i Neumann.
Bezpartyjny komisarz na PiSocjalistycznego prezydenta Moszyński nie robi zakupów w placówkach obcych sieci drenujących polski rynek. Kandydatowi Gornigowi nie po drodze do zwykłego Rossmanna. Jego stylizacja kampanijna na “barona kloszardów” czy “business menela” wymaga oprawy z aromatów pleśniejącego kartonażu, z silną wonią roztworu gołębich odchodów i nutą deszczówki cedzonej przez rdzę. Rossmann nie ma na półkach tak drogo wyszukanych kosmetyków.
A panu Gillnerowi wystarcza woda święcona i woń kadzidła. Poza tym Rossmann ma na półkach prezerwatywy.

w pogoni za octem

twój czas, 5 stycznia,miernoto się kończy

The Tiger@

Wszystko zależy na jakim stanowisku siedzi. Generalnie jak poleci w sumie 20 głów to będzie dużo.

Obserwujący

Generalnie może polecieć i 50 głów.Albo więcej.

The Tiger@

No to powymieniaj….

spoko, spoko

Niektórzy to głosowali na PiS a mają rząd Platformy, mam powymieniać ? Rano była w sejmie obroniona jako najlepsza premier a już po południu była wściekła i płakała z mównicy.

The Tiger@

Tak, proszę powymieniaj.

spoko, spoko

Pan premier Morawiecki, panowie wicepremierzy Gliński i Gowin.

The Tiger@

Pan Morawiecki z PO? W przypadku Gowina to rozumiem (i to jest w jeden z jaśniejszych punktów w tym rządzie), ale Gliński? Kiedyś miał epizod z UW, ale to nie PO.

spoko, spoko

A kto doradzał Tuskowi urzędował z platformersami “U Sowy” i nagrał się na “taśmy prawdy” ? Skoro zakon PC stanowi rdzeń PiS to i UW to rdzeń PO, zresztą tu nie o przynależność chodzi bo w polityce to jedna wielka magma ale o czyny, słowa i poglądy.

The Tiger@

Wiele osób. Co nie znaczy, że wszystkie były w PO. W pewnych kręgach się po prostu człowiek obraca jak jest na odpowiednim poziomie. Pamiętaj, że z tego rdzenia były transfery w różne strony.

spoko, spoko

I to jest sedno wszystkiego z tym, że transfery są we rdzeniu, PiS się splatformił a Platforma spisowaciała.

The Tiger@

Co jest normalne i nie zmienia tego, że w Polsce rządzi PiS. Co dla niektórych jest dobre, a dla innych jest złe.

spoko, spoko

Jeżeli rządzi w sposób platformiany za pomocą platformianych ludzi to rodzi się pytanie czy dalej jest PiSem czy już Platformą ? Szyld nie ma znaczenia to tylko szyld.

The Tiger@

Ale nie rządzi “w sposób platformiany”. Jest bardziej skuteczny w realizowaniu obietnic wyborczych względnie zapotrzebowań własnych wyborców. Czy to dobrze czy źle to już inne sprawa.

spoko, spoko

Nawet się z tobą zgodzę a nawet nie, nie rządzi w sposób platformiany bo to platformiane rządzenie jeszcze bardziej schrzanił od platformy.

The Tiger@

To co to według Ciebie “rządzenie platformiane”?

spoko, spoko

zdradzieckie

The Tiger@

W stosunku do kogo?

spoko, spoko

do suwerena

The Tiger@

To w jaki sposób PO go zdradziło? Albo PiS?

najobżydliwiej

spoko, spoko

Gruntowy przymrozek

Należało się pani premier. Komu jak komu, ale słońce Brzeszcz nigdy nie zgaśnie.

suport

Ci od miejskiego rowereczka będą bezkarni.