Ferie zimowe w hali Arena Gliwice. Zajęcia ze sportowcami, rolkowisko i ścianka wspinaczkowa w Chwyciarni

Arena Gliwice stworzyła ofertę spędzania czasu w ferie dla tych, którzy nie wyjeżdżają, a nie chcą się nudzić. Rolkowisko, judo, boks, bieganie i gry zespołowe to pomysł operatora hali na zbliżające się dwa tygodnie ferii.

Śląskie ferie zaczynają się 11 lutego i potrwają do 24 lutego. Arena Gliwice (ul. Akademicka 50) zaprasza wszystkich do udziału w specjalnie przygotowanych zajęciach. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. zajęcia z judo czy boksu.

Miłośnicy gier zespołowych będą mogli uczestniczyć w zajęciach z futsalu, koszykówki czy poznać tajniki rosnącej na popularności grze o nazwie Tchoukball pod czujnym okiem profesjonalistów.

Treningi ze sportowcami są bezpłatne. Dodatkowo, fani kółek, będą mogli pojeździć na rolkach i hulajnodze na udostępnionej płycie Areny Głównej.

Wstęp na rolkowisko wynosi 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z powiatu gliwickiego za okazaniem legitymacji oraz 10 zł dla dorosłych. Codziennie do dyspozycji biegaczy pozostaje strefa holów, otwarta w godzinach 6:00-8:00. To alternatywa dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez porannego joggingu czy naładowania się sportowymi endorfinami, a przeraża ich zimowa aura. Wstęp to jedyne 2 zł. W cenie możliwość skorzystania z szatni i pryszniców oraz bezpłatny parking.

W okresie ferii Arena Gliwice zaprasza również do skorzystania z oferty ścianki wspinaczkowej Chwyciarnia, która będzie otwarta w dniach od 11 do 24 lutego (oprócz 22 i 23 lutego) w godzinach 9:00 do 23:00. Wstęp na ściankę wspinaczkową płatny 5 zł dla dzieci i młodzieży szkolnej z legitymacją w godzinach od 9:00 do 11:45 (strefa tylko dla dzieci) oraz wstęp dla dorosłych od godziny 12:00 według obowiązującego cennika.

Szczegółowe informacja na stronie internetowej hali Arena Gliwice.

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Eckert
Eckert

Panamscy balowicze posprzątali, jak przykładowi Jehowi, czy katolicki bajzel zostawili operatorowi?

(_x_)
(_x_)

@Eckert. Jaki piękny język miłości.

Mariann
Mariann

Na pewno lekcji nie pobierał u Krrystyny Pawłowicz.

Azota
Azota

Dzieciak bedzie sie szlajal po podworku przez 2 tygodnie z kluczem na szyji.zadne tam ARENY

ja234
ja234

Pewnie operator operatora, operatywnie zlecił sprzątanie odpowiedniemu operatorowi.