Flower Power, czyli wiosenna Prywatka w Bojkowie!

Chłopaki z gitarami i dziewczyny z kwiatami we włosach – szykujcie się, bo 12 kwietnia Scena Bojków ponownie zamieni się w parkiet taneczny. Tym razem czeka Was prawdziwa muzyczna podróż w czasie! Gotowi?

 
Rządzić będzie przełom lat 60. i 70. ubiegłego wieku. To właśnie wtedy narodził się ruch hipisowski, a miłością, ideologią ekologiczną i pokojowym nastawieniem do życia chciano zapobiec konfliktom na świecie. Powstała wspaniała literatura, kinematografia, moda i przede wszystkim… muzyka! Znacie Janis Joplin, Boba Dylana, The Beatles albo Maanam? Nie zastanawiajcie się zbyt długo – już teraz rezerwujcie datę w swoich kalendarzach.

O muzyczną oprawę wiosennego szaleństwa na parkiecie tradycyjnie zadbają gliwiccy Prywaciarze, czyli Bartek i Paweł, a na spragnionych czekać będzie bar. Nie zapomnijcie o przebraniach! Kolorowe koszule, frędzle, kwiaty i przepaski we włosach – tu sprawdzi się wszystko.

Prywatka rozpocznie się o godz. 19.00 na Scenie Bojków (ul. Parkowa 5). Bilety w cenie 20 zł sprzedawane będą wyłącznie w dniu imprezy, bezpośrednio przed wejściem na salę.

Więcej informacji na ckvictoria.pl i w aplikacji [GAMA]. (bb)

Publikacja: Miasto Gliwice