Garażowa wyprzedaż na placu Krakowskim. Można sprzedać zbędne rzeczy, można też coś kupić

To idealna okazja, by pozbyć się zbędnych rzeczy, kupić tanio inne, unikatowe – 19 maja ruszają cykliczne wyprzedaże garażowe na pl. Krakowskim. Impreza będzie odbywać się w każdą trzecią niedzielę miesiąca, do 15 września.

Tego typu wyprzedaże to świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy zalegających w szafach, piwnicach, strychach czy garażach. To również szansa na zdobycie kolekcjonerskich perełek.

Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Gliwice podczas wyprzedaży obowiązuje obniżona opłata targowa 1 zł. Szczegóły na plakacie poniżej.

REKLAMA

(żms)/MSI
fot. UM Gliwice/mat. organizatora

REKLAMA
od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
... a rak byle jak

Ludzie lubią długie lata trzymać niepotrzebne wręcz zbędne rzeczy które mogli by opylić za parę groszy innym. Mają tego w domach od groma. Takie wyprzedaże powinny być organizowane w dzielnicach po uprzednim ogłoszeniu, żeby nie targać się z tym wszystkim do centrum. Niestety w Gliwicach większość pomysłów nie jest do końca dobrze przemyślana.

Imiu

PO tylu dekadach zrobili coś dobrego

Fiku Miku

Pod warunkiem, że w niedzielę będą podniesione szlabany na parkingach Politechniki Śląskiej. Największa giełda staroci w Bytomiu, przeniosła się z centrum na peryferia. Z takiego powodu, że problemy były z parkowaniem samochodów.

Klapek

Nóżki bolo?

Renia

Starsze osoby bolą.

Bogna

Zrobią dobrze jak odczepią się od drzew na ul. Mickiewicza.