Gliwicykl po ćmoku. Warto zabrać okulary, oświetlenie i odblaskowe elementy, długość trasy to 25 km

Przed nami kolejna odsłona Gliwicyklu, czyli czasu spędzonego na rowerze, który tym razem odbędzie się w ciemności. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest o 21:00, na pokonanie trasy są ponad 2 godziny.

 
Wydarzenie zaplanowano na najbliższy czwartek, 28 lipca.

Tęskniliście już za wspólnymi nocnymi przejażdżkami? No to żeby nie wyjść z wprawy, zapraszamy na przejazd szlakiem wąskotorówki. Spotykamy się w czwartek o 21:00 przy starej stacji „Trynek” na ul. Bojkowskiej – zapowiadają organizatorzy – stowarzyszenie GRR/Rowerowe Gliwice.

Cała trasa to ok. 25 km, część asfaltowymi drogami rowerowymi, część szutrami i drogami polnymi, część jezdnią w ruchu ogólnym

– czytamy w wydarzeniu.

UWAGA: obowiązkowe jest prawidłowe oświetlenie rowerów. Zalecane są również kaski, odzież z elementami odblaskowymi oraz okulary chroniące przed licznymi o tej porze roku owadami. Regulamin: https://grr.org.pl/gliwicykl.

Więcej informacji na temat wyprawy można znaleźć w wydarzeniu w serwisie facebook.com – kliknij tutaj.

(żms)
fot. mat. organizatora

3 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
View all comments
Urko
27/07/2022 19:13

Lubię jeździć na rowerze. Ale nie aż tak.

Ampuła
27/07/2022 23:33

Jeżeli agitka kół terrowerystów nie skłoniła cię do zamiany wygodnego fotela w samochodzie na wypinanie się z siodełka w drodze do pracy, ani nie uległeś pokusom sajgonofilów, żeby pedałować modnie stadnie gdzie popadnie, to może chociaż zostaniesz ćmą rowerową? Krążącą nocami na ślepo po labiryncie ścieżyn. W cmentarnym nastroju. Przez pokot meneli na skwerach i wilkołacze zasadzki wzdłuż czarnych folii Terytoriów Okupowanych przez Działkowców. Ku odludnym peryferiom. Wabiącym popsutymi lampami.

Rzyd
29/07/2022 11:29

Wali wam całkiem w dekiel ,na tle rowerków