Grał w Legii i Lechii, w Ekstraklasie zdobył 18 bramek. Teraz wzmocni Piasta

Nowym zawodnikiem Piasta Gliwice został Stojan Vranjes. 30-latek podpisał kontrakt, który zwiąże go z klubem do końca czerwca 2018 roku.

Ostatnim klubem bośniackiego piłkarza była Legia Warszawa. Wcześniej występował w Lechii Gdańsk. Ogólnie na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce rozegrał 72 spotkania, w których zdobył 18 bramek.

– Rozmowy nie trwały zbyt krótko, ale na szczęście udało się zakończyć negocjacje i mogłem podpisać umowę. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem do Gliwic i jestem zawodnikiem Piasta – powiedział nowy gracz Niebiesko-Czerwonych.

– Miałem inne oferty, ale nie chcę za bardzo o tym mówić. Podoba mi się Polska i chciałem tutaj zostać. Piast był pierwszym zespołem, który się ze mną skontaktował i okazał się najkonkretniejszy. To wicemistrz Polski i jestem pewny, że mamy te same cele. Jestem szczęśliwy, że będę grał w tym klubie – dodał Vranjes.

więcej na: piast-gliwice.eu

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
gliwczanin
gliwczanin

następnego nam wcisnęli. Czy my kiedyś mieliśmy jakiś pożytek z Legii. Najpierw wcisneli nam bramkarza który był przeciętny, później Masłowski (poziom 2 ligi) teraz kolejny deal. Ktoś ma bielmo na oczach ?

Ampuła
Ampuła

Musi być chłopak sfrustrowany, że rozstał się z Legią akurat kiedy ta sięga po największe sukcesy, pieniądze i rozgłos. To mi tylko pogłębia obawy, że przychodzi zmanierowany Warszawą, zasiedziały na ławie półemeryt, który chciałby jakoś legalnie i w miarę komfortowo dociągnąć do polskiego obywatelstwa.
Z drugiej strony, Latal jest znany z tego, że zimą na obozach doprowadza wieczną zmarzlinę do roztopów potem piłkarzy, więc Vranjes będzie miał pracowity początek w Piaście.

Ma Ampuła rację.Chłopak jest sfrustrowany.Tylko frustraci oraz alkoholicy chcą grać w tym klubie

Klub emeryta i bierzemy bo za darmo, jak do tej pory to sie nigdy nie sprawdzalo a tu z uporem maniaka. Oby Latal potrafil doprowadzic go do uzywalnosci bo jak to bedzie kolejny szumski i maslowski to bedzie zalamka.

ja234
ja234

Piastowi nic nie pomoże, wylecą z tej ekstraklasy. Szkoda na nich kasy.