Imperial Show. Cyrk na wodzie już od 29 września w Gliwicach! Unikalny wodny spektakl z Ukrainy

Cyrk Imperial Show co roku cieszy polską publiczność niezapomnianymi programami i zawsze dostarcza wielu emocji, radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Już w piątek, 29 września występy cyrkowców zobaczymy w Gliwicach.

 
W zeszłym roku Imperial Show po raz pierwszy zaprezentował nowy cyrk na polskiej arenie – cyrk na wodzie. Niezwykłe dla widza było zobaczenie na arenie basenu z dużymi fontannami, wodospadów, kaskad wodnych, profesjonalnych artystów cyrkowych, laureatów festiwali sztuki cyrkowej, niezapomnianego pokazu świetlnego.

W tym roku cyrk Imperial Show zaprezentuje swojej publiczności nowy niezapomniany Water Show „Burleska”. Będzie jeszcze więcej pozytywnych emocji i morze wrażeń. Publiczność będzie mogła podziwiać profesjonalizm artystów, którzy przeniosą Cię do magicznego świata cyrku, gdzie poczujesz się jak część spektaklu.

Profesjonalni artyści, akrobaci, gimnastycy, pokaz iluzji, linoskoczkowie, żonglerzy, pokaz baletu, tony wody, lekkie muzyczne fontanny i najbardziej ekscentryczni i zabawni klauni ze swoim jedynym mamutem na świecie – wszystko to będziecie mogli zobaczyć podczas występów w Gliwicach.

mat. organizatora

Miejsce występów

Gliwice, ul. Toruńska (plac, aeroklub)

Terminy występów

Piątek, 29 września, godz. 15:30 KUP BILET
Piątek, 29 września, godz. 17:30 KUP BILET
Sobota, 30 września, godz. 14:00 KUP BILET
Sobota, 30 września, godz. 17:00 KUP BILET
Niedziela, 1 października, godz. 14:00 KUP BILET
Niedziela, 1 października, godz. 17:00 KUP BILET

Organizatorzy zapraszają na spektakle Cyrku na Wodzie „IMPERIAL SHOW”

materiał partnera