Inwestycja mieszkaniowa w centrum Gliwic zakończona!

fot. mat. prasowe

Inwestycja Apartamenty Mikołowska, powstająca w centrum Gliwic, otrzymała pozwolenie na użytkowanie. To dokument stwierdzający, że inwestycja została wykonana zgodnie z projektem budowlanym, a także spełnia wszelkie możliwe normy i warunki techniczne, sanitarne i przeciwpożarowe. Inwestycja została tym samym zakończona, a mieszkania są gotowe do odbioru przez przyszłych lokatorów.

 
W ofercie Biura Sprzedaży Apartamentów Mikołowska pozostało jeszcze kilka średnich i dużych mieszkań o powierzchni od 53 m² do 75 m², a także atrakcyjne mieszkanie z rozległym tarasem o metrażu ponad 100 m². Dla wygody mieszkańców zaprojektowano zewnętrzne i podziemne miejsca postojowe, a także przestrzeń rekreacyjną do wspólnego użytku wszystkich mieszkańców – zielone patio. W części wspólnej na parterze budynku znalazły się pomieszczenia do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych, dzięki czemu nie będzie potrzeby wykorzystywania w tym celu powierzchni prywatnych mieszkań i komórek lokatorskich.

fot. mat. prasowe

Mieszkańcy Apartamentów Mikołowska będą mogli korzystać z wszystkich zalet mieszkania w centrum miasta – z licznych kafejek, barów i restauracji, bowiem odległość do gliwickiego Rynku to tylko 500 m. Inwestycja otoczona jest licznymi punktami usługowymi – w pobliżu znajdują się studia fryzjerskie, centrum medyczne, a także banki, szkoły, przedszkola i urząd pocztowy. Dodatkowo na parterze inwestycji wydzielono strefę lokali użytkowych, które będą służyły mieszkańcom. W bliskiej odległości od inwestycji znajduje się przystanek ZTM, z którego co kilka minut odjeżdżają autobusy w kierunku Zabrza i Mikołowa, a także do centrum handlowego Europa Centralna.

fot. mat. prasowe

Więcej informacji o dostępnych mieszkaniach w ofercie udzieli deweloper pod nr telefonu: 32 32 000 32 lub adresem e-mail: gliwice@acatom.pl. Biuro Sprzedaży znajduje się przy ul. Mikołowskiej 7/405.

Zapraszamy na stronę inwestycji: Acatom | Apartamenty Mikołowska.

materiał partnera