Kasa Teatru Miejskiego przy kinie Amok. Biuro Obsługi Widzów będzie czynne 4 dni w tygodniu

W lokalu, w którym jeszcze niedawno działało Centrum Informacji Kulturalnej i Turystycznej (przeniesione do centrum przesiadkowego) otwarto Biuro Obsługi Widzów Teatru Miejskiego w Gliwicach.

 
Nowe Biuro Obsługi Widzów przy ul. Dolnych Wałów 3 (przy kinie Amok) będzie czynne od wtorku do piątku w godzinach 10:30 – 18:00. Widzowie w dalszym ciągu mogą korzystać także z kasy w siedzibie teatru przy Nowym Świecie, otwieranej godzinę przed każdym spektaklem.

To nasz główny punkt kasowy na starówce, który ułatwi zakup biletów wszystkim, którzy z różnych względów nie korzystają jeszcze z internetowej sprzedaży

– mówi Grzegorz Krawczyk, dyrektor Teatru Miejskiego w Gliwicach.

Do wstępowania po bilety zachęcają również pracownicy nowego punktu, którzy na miejscu opowiedzą widzom o repertuarze, spektaklach i innych atrakcyjnych wydarzeniach w programie gliwickiego teatru.

Bilety do TMG znów dostępne na starówce

Dopóki kino Amok działało w strukturach Teatru Miejskiego w Gliwicach (jeszcze kilka miesięcy temu), również tam można było nabyć bilety na przedstawienia teatralne. Zmieniło się to w momencie włączenia kina do Centrum Kultury Victoria. Od tego czasu wejściówki były dostępne tylko w kasie siedziby teatru oraz on-line.

Teraz możliwość stacjonarnego zakupu biletów powraca na gliwicką starówkę, chociaż nadal najłatwiej (bo bez fatygowania się dokądkolwiek) można je kupić na stronie www.teatr.gliwice.pl.

(żms)

2 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze