Kibole zepsuli sportowe widowisko. Mecz Piasta z Górnikiem przerwany, interweniowała policja (TV)

Skandal na gliwickim stadionie. Mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze z powodu rozrób stadionowych chuliganów został przerwany w 80 minucie.

To było znakomite widowisko sportowe i jeden z lepszych występów Piasta w tym sezonie. Od 49 minuty, po uderzeniu piłki głową przez Mateusza Szczepaniaka gliwiczanie prowadzili z Górnikiem Zabrze 1:0 i wiele wskazywało na to, że wynik ten uda się co najmniej utrzymać do końca.

W 80 minucie mecz został jednak przerwany po rozróbach w sektorze kibiców Piasta. Po kilku minutach na stadionie pojawiły się służby porządkowe i policja. Około pół godziny później podjęto decyzję, że z uwagi na bezpieczeństwo, mecz nie będzie kontynuowany.

Nagranie z zajść na stadionie (Polska Scena Kibicowska)

Na razie nie wiadomo, jakie będą konsekwencje rozróby wywołanej przez stadionowych bandytów. Oprócz tych finansowych, możliwy jest nawet walkower. Ostatecznie decyzje zapadną w poniedziałek.

Komunikat Ekstraklasy:
“W związku z przerwaniem meczu Piast Gliwice – Górnik Zabrze Ekstraklasa SA informuje, że decyzje odnośnie weryfikacji zawodów oraz kar dyscyplinarnych zostaną podjęte przez Komisję Ligi na nadzwyczajnym posiedzeniu w poniedziałek.”

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Trzcina
Trzcina

Jestem kibicem Piasta, ale po tym co się dzisiaj stało uważam, że miasto powinno wstrzymać wszelkie dotacje dla tego klubu (a przynajmniej sekcji piłkarskiej). Są one wykorzystywane na rozwój bandytyzmu, który wykluwa się na stadionie a później wypełza w miasto.

Ampuła
Ampuła

Taki z ciebie kibic Piasta, jak ze mnie kandydat na kardynała. Popróbuj sobie wstrzymywać łapami wodę w kiblu na półpiętrze familoka, zamiast zaprzątać łeb finansami Gliwic.

Patol
Patol

Za to Ty pojemujesz argumentami temat rozmowy jak kościół katolicki pedofilię..

Xsenofob
Xsenofob

Nie ważne o czym jest artykuł – w komentarzu zawsze można dołożyć Kościołowi.

Nie jestem katolikiem – ale nie podoba mi się ta nagonka.

Xsenofob
Xsenofob

Przy okazji – opłacało się inwestować w PIASTA – promocja miasta na cały kraj
Słusznie słynął dziś Gliwice …

doktor
doktor

Przestań chrzanić kretynie…razem z kolegami powinieneś odpracować pensje piłkarzy.trenerów i wszystkich co do tego meczu się przygotowali a twoi koledzy spiep..i im robotę.plus premia za brak utrzymania i wyrównanie za obniżenie pensji w pierwszej lidze..czytam te twoje komentarze i powiem jedno..dorośnij wreszcie..

Daniel
Daniel

Nie jestem kibic .ma rację zabrać kasę i zamknąć stadion

@netka
@netka

Ty to pewnie jeden z tych “mądrych ” co?

Rzeźnik
Rzeźnik

Ale się zapluł… Ampuła, patologio na kurzych łapach, powiedz jakie masz większe prawo do decydowania o miejskim budżecie? Jesteś pierdzidziałaczem klubu? pierdziprezesem szalikowców? Bo oprócz pisania głupkowatych komentarzy w internecie nie masz nic do roboty.

w pogoni za octem
w pogoni za octem

przypominam redakcji że komentarze które mają 50 minusów i więcej miałyby być usuwane…

ministrant
ministrant

Lepiej niech ampuła opowie jak na wydarzenie zareagował kapelan kiboli – na pewno mają takiego bo teraz wszyscy mają. Studził emocje proponując wspólną modlitwę czy zagrzewał debili do boju? Na porannej mszy szalikowców udzielił rozgrzeszenia za burdy czy potępił i skazał na ogień piekielny? Może lepiej żeby klub z kapelanem zamówili egzorcyzmy dla opętanych kiboli. Nawet widzę tu pierwszego kandydata na seans wypędzania zła.

bonzo
bonzo

Miasto finansuje rozwój bandytyzmu. Że ktoś na to wpadł… Kilku wyższych urzędników miejskich wraz z samym Pierwszym kilkakrotnie dawali do zrozumienia o swoich powiązaniach ze światem przestępczym. I co? I rządzą od ponad 20 lat, właśnie dzięki wsparciu mafii. Tylko w zeszłym miesiącu na moim osiedlu spłonęły 4 samochody. Samochody lokalnych przedsiębiorców, którzy nie chcieli się opłacić mafii. Mam kontakty z przedsiębiorcami z innych miast i wiem, że pod tym względem Gliwice to dramat. Ściąganie haraczy od sklepikarzy i właścicieli firm to w u nas norma. W innych miastach skończyło się to w latach 90. I nie dzieje się to… Czytaj więcej »

Joe
Joe

Policja się tylko o swój zad troszczy. Na stadionie Hazel zginęli ludzie a mecz się odbył. Tu kilku łosiów wyłamało płot – cały stadion jest przeciwko bandytom – a policja – uzbrojona w konie i psy – zamiast ich od razu wyłapać oznajmia, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa. To po co mi taka policja? Może trzeba zrobić ściepę i kupić policji czołg?

Martyna
Martyna

Kub, miasto albo nawet grupa mieszkańców powinna wytoczyć policji proces o uchylanie się od obowiązków. Nie można dopuszczać do sytuacji, że kilku chuliganów pomimo obecności kilkuset policjantów rozwala imprezę na którą (chętnie, czy niechętnie) składa się całe miasto. To nic, że proces przegramy. Na pewno będzie to jakiś news, w przestrzeni publicznej pojawi się debata – może następnym razem policja zastanowi się, czy warto tak ostentacyjnie chronić swój zad zamiast mieszkańców.

KEN
KEN

@Martyna, od wielu lat jestem feministą ale czasem mam wątpliwości.choćby teraz.

kpt. Żbik
kpt. Żbik

Nie koniec na tym. Klub musi być rozliczony pod kątem osobowym. Przecież wszyscy tam od sprzątaczki przez Ampułę do prezesa znają bandytów z imienia/ksywy/nazwiska i doskonale znają ich twarze. Jak widać do tej pory nie współpracują z Policją w wyeliminowaniu patologii, do której niestety należą też niektórzy policjanci. Gliwicka policja świetnie zarabia na “zabezpieczaniu” meczów Piasta a bandyterka czuje się w mieście jak pączek w maśle. TO NIE JEST PRZYPADEK!

Ampuła
Ampuła

Kulą w kuwetę, Żbiku. Z klubem łączy mnie tylko karnet. Sprzątaczki, prezesi i bandyci – nie. Po drugie, czy policja zarabia na zabezpieczaniu meczów? To należałoby skonfrontować, bo akurat skarżą się, że robota przy meczach kosztuje ich krocie. Ale takim drobiazgom nie dawajcie się zbić z tropu. Rozliczajcie, rozliczajcie… To na pewno nie jest przypadek! A jeśli nawet, to gorzej dla niego.

Graża
Graża

Nie kituj kuwety żałosny szklarzu bo żbik ma rację. W prasie nie raz były zestawienia kosztów ochrony policji na miejskie stadiony i dziwnym trafem na Piasta co roku jest najdrożej w całym regionie. Nie płaci klub Piast tylko MY podatnicy! Po wczoraj nie wiadomo za co! Np w frekwencji Piast do Zabrza nie ma startu a policja tam jest tańsza. Widać, ze w Gliwicach jest układ ręka rękę myje bo na stadionie ledwie 3 tys stałych widzów nie można nie wiedzieć kim są zadymiarze. Takie pierdy to może cisnąć Wieczorek ze Słomskim i Żelenem swoim dzieciom. Zobaczymy co zrobicie z… Czytaj więcej »

Kajetan
Kajetan

Co za troll:))))

Jan
Jan

Dotacje powinny być wstrzymane dla wszystkich klubów. Miasta nie mają żadnej korzyści z tego tytułu – oprócz wątpliwej promocji “do nas nie przyjezdzajcie, bo rządzi tu mafia kibolska”

Jacek
Jacek

za jednego idiotę karać cały klub? Przecież tak naprawdę nic się nie stało jeden gość podleciał pod sektor bydła i pokazał im fucka i co to ma być? Reszta chuliganki stała jak potulne baranki za płotem. Nie popieram takiego zachowania ale to co teraz robią media z Piastem to kopanie leżącego pokazówka. Poza tym wystarczyło użyć gazu w momencie rozwalania płotu i do niczego by nie doszło ale ochrona woli dłubać w nosie zamiast ruszyć tyłki.

Obiektywny
Obiektywny

Czym się różni bydło z Zabrza od bydła z Gliwic tylko tym ze jednym udało się sforsować płot a tym drugim nie.

Kibic
Kibic

sforsowali i co dalej?? obciach na cały kraj…

Jarek
Jarek

Czterdzieści dwa lata mieszkam w Gliwicach, tu się urodziłem. Takiego bydła na stadionie miejskim nigdy nie widziałem. Wstyd dla każdego Gliwiczanina, że tacy bandyci utożsamiają z moim miastem i moim klubem.

JERZY
JERZY

dlaczego obrażasz bydło – to przecież była banda za***nych naćpańców ,którzy tylko przychodzą na mecz żeby narozrabiać

Kibic
Kibic

Ty 42 ja 64 Na mecze chodzę 50 lat.Takiego kotła kryminalistów nigdy w Gliwicach nie było.Policja jest bierna.Kiedy dochodzi do zamieszek Stwierdza ,ze nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa .absurd.

w pogoni za octem
w pogoni za octem

ampuła i cała reszta tej patologi do więzienia.i tym sposobem ćwierćinteligeńci zafundowaliście Piastowi spadek do 1 ligi…

Ampuła
Ampuła

Płonne twoje familoczne nadzieje – z taką dobrą grą, jak przeciw Górnikowi, Piast spokojnie się utrzyma. Strata ewentualnych 3 punktów boli, ale piłkarze nie są od tego, żeby liczyć punkty. W każdym meczu mają o nie walczyć, bo za to dostają solidne wypłaty. Pochwał i wypłat za przerwany mecz nikt piłkarzom Piasta nie zabierze. A tabela tonuje dramat walkowera.

liczydło
liczydło

Ampuła już drugi dzień bohatersko walczy w internetach. Z krótką przerwą na drzemkę dziarsko ruszył do boju. Wygra – to pewne! Choćby na liczbę komentarzy. Nikomu nie przepuści. Nikt inny nie ma takiej paranoi.

Ampuła
Ampuła

W odróżnieniu od 90% spazmujących tutaj męczybuł, byłem na tym meczu do samego końca. Trzeźwy i przytomny. I taki ogląd wydarzeń niosę fotelarzom sprzed TV, ciemnocie familocznej zacierającej ręce i analitykom wydatków na szpitalnictwo i żłobki. Burdy uważam za karygodne. Mecz można było dokończyć. Ze sportowego punktu widzenia mecz był całkiem niezły. Piast zasłużenie prowadził, Górnik grał słabo, z przebłyskami 2 dobrych strzałów. Mecz przerwano w 80 minucie, przy stanie 1-0 dla Piasta, więc jasne jest, że Górnik mógł ten mecz jeszcze wygrać. Nie wątpię, że będzie walkower na korzyść Górnika. Ale to nie zagrozi Piastowi w utrzymaniu ekstraklasy, bo… Czytaj więcej »

liczybuła
liczybuła

Ampuła, Naród jest ci dozgonnie wdzięczny. Gdzie położyć wieniec?

Ampuła
Ampuła

Zjedz go sobie, Łysku spod familoka. Może być z kwiecia syntetycznego, ale to tylko sprawi że nawieziesz teren przy familoku treścią fosforyzującą. Bose dzieci będą miały uciechę, póki zjawisko nie wystygnie.

Gabi
Gabi

Gardzisz mieszkańcami familoków, biedniejszymi od siebie? Jesteś lepszy cham?

Kajetan
Kajetan

Walka z trollami jak walka z wiatrakami. Ampula przegrasz.

Kajetan
Kajetan

Szczególnie Ampula dziwi mnie to ze za taki komentarz można dostać tyle plusów. Pózniej się dziwicie ze na stadionie jest patologia skoro wśród komentujących tej patologii jest znacznie więcej.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Garstka debili zza bramki roztrwoniła w kilka minut cały trud i serce do walki drużyny Piasta. Poza darciem ryja i ubliżaniem rywalowi, macie coś jeszcze…mózgi na poziomie ameby…brawo wy, piastowskie półgłówki.

Co za kretyni.. po co oni przychodzą na mecz skoro gra i wynik ich nie interesuje?! Żal tylko tych piłkarzy co dali z siebie wszystko i na darmo..

Analityk
Analityk

Powinien być walkower dla Górnika.DOŚĆ GLIWICKIEGO BANDYTYZMU………………………………………..A teraz zadam pytanie Szefowi Ekstraklasy SA.Który niedorozwój umysłowy ustalił Nocna godzine rozegrania meczu najwyższego ryzyka ? A teraz do “Policji” JESTESCIE DO NICZEGO Dowódca dzisiejszego “pośmiechowiska interwencyjnego” powinien zostać zdegradowany do krawężnika za niekompetencję.

Jolka
Jolka

A teraz do ciebie “Analityk” od czego?

zyz
zyz

A to czasem nie organizator powinien zapewnić zabezpieczenie imprezy? A policja wkroczyć, jeśli jednak sytuacja wymknie się spod kontroli?
Nie wiem dlaczego obciążać winą policję w jakimkolwiek stopniu …

Anonim
Anonim

Też nie rozumie rozgrywania tak późno meczy zima…
Co do policja zgadzam sie “są do niczego”

Zosia
Zosia

CZY NIKT Z WAS NIE WIE O WŁAMANIU DO MAGAZYNÓW PIASTA NA OKRZEII I KRADZIEŻY FLAG KLUBOWYCH KTÓRE PÓŹNIEJ KIBICE GÓRNIKA ZACZĘLI PALIĆ W CZASIE MECZU I DLATEGO AWANTURA ?CALY STADION O TYM MOWIL.

Saaa
Saaa

Zabole chcieli aby patologia z młyna która nie upilnował klucza i frajerami dała się okraść przyszla odzyskac ale te k…..y z młyna się bały. Teraz jak był mecz to się nie bały i dzięki nim Piast dostanie walkowera.

Zosia
Zosia

Nic nie zrozumialam

Foxy
Foxy

Twoje miejsce jest na młynie.

Raven
Raven

Akurat to pajac ochroniarz otworzył im drzwi do magazynu i to jego powinno się obciążyć bo tak samo mogli podpalić .

Kajetan
Kajetan

Walczyć ze złodziejem?

Jonek
Jonek

Prawda kto dowodził Policją wstyd

Kibic
Kibic

sprostowanie małe…nie kibole, a patologiczni DEBILE z bandy ch…. !!!!

Zofia
Zofia

Dość tego ! Miarka bandytom z Gliwic się przebrała.Walkower na kozyść Górnika.Zamkniecie do końca rozgrywek stadionu dla kibiców.Mecze rozgrywać przy pustych trybunach.

Joe
Joe

Przeciez i tak nikt na te mecze nie chodzi.

Zosia
Zosia

Ty nie chodzisz gdybyś chodził to wiedzialbys że stadion jest zawsze full

Kibic
Kibic

Taaa.Żywiecki full lany do kubka

...
...

Full? HAHAHAHA DOOOOBRE. Na jaki ty stadion chodzisz.

Kek
Kek

Tak ma być, bo Zofia tak mówi

Trzcina
Trzcina

Może wreszcie czas zacząć wydawać nasze podatki na ludzi, którzy ciężko pracują i chcą normalnie żyć w bezpiecznym, nowoczesnym, ładnym, zadbanym, zielonym i wolnym od zanieczyszczeń mieście, a nie na inkubator przestępczości przy ulicy Okrzei! Jako kibicowi Piasta, bardzo ciężko słowa te przechodzą mi przez gardło, ale chyba czas spojrzeć prawdzie prosto w oczy! To co dzisiaj wydarzyło się przy Okrzei nie może pozostać bez konsekwencji. Pomyślcie ile można by było zrobić w Gliwicach za te 7 milionów złotych, które rok w rok miasto ładuje w Piasta. O 400 milionach „wtopionych” w Halę Gliwice już nawet nie wspomnę!

Cliper
Cliper

Trzcina w mózgu

Ampuła
Ampuła

Powtarzam: trzymaj się z dala od wydatków Gliwic, bo to familocznych lumpenproletariuszy przerasta. Tyle zer po jedynce nie widzieliście razem ze szwagrem nigdy. O ile w ogóle macie jakieś jedynki.

Daniel
Daniel

Kolego ja zaraz napisze Ci o wydatkach na szpitale w Gliwicach . I porównamy wydatki na Piasta

Daniel
Daniel

Ampuła zrozumiałeś ?

xxx
xxx

nie wymagaj zrozumienia od kogoś, kto nie bardzo rozumie co tu robi i o czym pisze…to miejscowy półgłówek…

AndrzejD
AndrzejD

…nie wymagaj od tego troglodyty rozumienia czegokolwiek

Kk
Kk

Ampuła myśli, że jak sobie ułożył kilka 10-tek obok siebie i zobaczył dużo zer jednoczesnie to od razu mu się szacun w familoku należy:D Szkoda, że tylko raz w miesiącu, kiedy socjal przychodzi;)

AndrzejD
AndrzejD

Zamknij się Ampuła – patologia piasto-kibolska ja ty, nie ma głosu w temacie wydawania publicznych pieniędzy.

łabędziak
łabędziak

Kolego… 7 milionów to miasto ładuje w ten nędzny klubik na jedną rundę..na rok to masz co najmniej 14 baniek wrzuconych w błoto !!!!

Zabrski Pies
Zabrski Pies

Jak już wyje… wyrzucicie tego śmiesznego prezydęta Frania to zaraz po nim musicie wsadzić piłkę w dup.. Wieczorkowskiemu, i zasadzić mu takiego kopa z woleja żeby mu zęby powybijała. Wtedy właśnie skończy się dotowanie śmiesznego klubiku do prania brudnych pieniędzy gliwickiej bandytierki i finansowania tych pseudopolityków.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

skończ ty ***** chyba nie byłeś na meczu popacz z drugiej strony na to jaka była prowokacja tej patoli z simierdzącej tor***ki jak już przegrywją to **** po gaciach a nasi dali im się z prowokowć oczywiście nie myśl sobie że to popieram co zrobili Piastole

Ampułek
Ampułek

hahahaha czyli popierasz niszczenie wlasnego stadionu! haha niee no szacun trza bylo trzymac dziub cicho i nie dac sie sprowokowac dzieciaku!

Kajetan
Kajetan

:)

No coż piłkarze dali z siebie dzisiaj bardzo wiele, wygrywali mecz, ale niestety w Gliwicach nawet wygrane mecze się przegrywa. BRAVO WY

Kibic
Kibic

Szkoda tylko piłkarzy.Dali się kibice sprowokować i walkower pewny.

Mieszkaniec Gliwic
Mieszkaniec Gliwic

nie kibice, a debile….prawdziwi kibice nie siedzą za bramką.

...
...

Kluby wspierają to bydło, więc mają czego chcą. Szkoda, że niektórzy za to płacą…

A co
A co

Głupi chodza.Głupi płacą

Ad
Ad

“możliwy jest nawet walkower”
nie możliwy, a raczej pewny

Piotr
Piotr

I tak ma być!!!

z gliwic ktoś
z gliwic ktoś

Debile z obu ekip są siebie warci. Nie ma znaczenia, piast, górnik, czy inny… tylko piłka nożna ma takich kretynów wśród kibiców. Bezmózgie istoty… już nawet bakterie i ameby mają więcej inteligencji niż to “coś”… zero szacunku dla takiego gówna. Sram na was społeczne śmiecie…

Dozywotni zakaz wstępu na stadion.

W Polsce takie rzeczy nie przejdą, ile osób już takie zakazy dostało, a na następnych meczach były. Trzeba zakaz dać i go jeszcze egzekwować.

Tak ale u siebie robić bydło???Na swoim stadionie?? Hańba!!!!

Anonim
Anonim

Dlatego 0 szacunku dla tego sektora – zamknąć i wywiesić tekst “takich jak Wy tu na tym sektorze już Was nie chcemy”

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Mój komentarz ? Miałeś chamie złoty róg.Miałeś chamie czapkę z piór……………………..Ostał ci się jeno sznur.Stadion zamknąć.Mecze rozgrywać przy pustych trybunach.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

Całe Zabrze posikane ze śmiechu . W minutę z 1-0 wyszli na 0-3. Gratuluję naszej “ekipie” :/

Kerv
Kerv

Klub powinien wszystkim zidentyfikowanym chuliganom wytoczyć proces z powództwa cywilnego o naprawienie szkód. Chodzi o ogrodzenie i karę pieniężną jaką na niego nałożą. Niech płacą z własnej kieszeni. A jak nie mają PLNów to zlicytować majątek jaki posiadają!!! Zero litości.

Mieszkanec ul. Ligustrowa
Mieszkanec ul. Ligustrowa

Szczacze bramowi z szalkami piasta wróca do domów.Za jakieś 30 minut pojawią się komentarze.TO NIE MY TO ONI .My zostaliśmy sprowokowani.Chcemy żyć i mieszkać w spokoju na naszej ulicy.

Ci debile powinni pokryć koszty za zniszczenia i mieć dożywotnio zakaz wejścia na stadion.Dlaczego w Anglii umieli sobie poradzić z kibolami a u nas nie?Skoro wiadomo ze jest to mecz podwyższonego ryzyka trzeba było nie zgodzić się na udział kibiców górnika i byłby spkokój

Ampuła
Ampuła

W Anglii wycięto raka chuliganerii na stadionach radykalnym i zdecydowanym działaniem rządowym. Rząd tamtejszy postanowił zlikwidować to zjawisko, bo uznał, że w sporcie nie ma nie miejsca. I tak zostało do dziś. Tam, w Anglii. Rząd w Polsce przyznaje chuliganerii stadionowej nieformalną nietykalność ze względu na ich działania pozastadionowe: nazi patriotyzm, gloryfikację wyklętych, pielgrzymki i politykierstwo prorządowe.
A skoro rząd ma w ręku prokuraturę i sądownictwo, to chuliganeria może spać spokojnie. Jako zjawisko, bo pojedyncze akty “konsekwentnego zwalczania” się zdarzają. To propagandowy pic i pozoracja – jak większość rządowej roboty.

xxx
xxx

mam nadzieje, że wzorem Anglii, ktoś usunie wreszcie z tego forum raka ampułe…

Ampuła
Ampuła

Nic mnie z Anglią nie łączy, ale pisz, pisz i składaj wnioski. Jest tu redakcja, administracja, cenzura nawet. Powalcz, nie popierduj po próżnicy, dla punktów. Namawiam.

xxxx
xxxx

Z Anglią nic, z kulturą nic, a z cywilizacją tylko piłka kopana. Na tytuł buca stulecia starczy.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

a co boli patolo zabska

yyy
yyy

pozoracja…

Anonim
Anonim

Pstryk, pstryk Andrzej! bo się spóźnisz do roboty… Całą noc przez sen gadasz jakieś glupoty…

Marian Jabłoński
Marian Jabłoński

Wszedł Pan na bardzo ważny temat – powiązań promocyjnych sportu i dokonań sportowców i klaszczących KIBICÓW każdej dyscypliny. Nikt jak na razie z piszących nie wpadł na trop celu dotowania Piasta piłkarskiego i zapewniania sobie promocji. . Ilość kibiców to ilość wyborców przy urnach. Ilość wydanych milionów musi zaprocentować na jesieni. Nie chodzi o jakieś punkty w tabelach, ani o poziom gry czy kulturę na trybunach.Chodzi o punkty procentowe wygranych wyborów za miejskie czyli Państwa pieniądze. =M========

Gliwiczanin
Gliwiczanin

tak zgadzam się i z jakiej racji ktoś wpuszcza tych debili z tor***ki na nasz stadion z naszymi SKRADZINYMI Z MAGAZYNU barwami

Ampułek
Ampułek

wasza ochrona sorry

zyz
zyz

Barwami … Hehehe.
Normalnie kibole wyklęci.

Dozywotnie??!!!,Mandaty po kilka tysiency i jeszcze kary więzienne
To są ludzie to sa debile jak im nie wsdyd jak można być takimi debilami wstyd na całą Polskę

Wstyd żeby gospodarze zachowywali się gorzej od gosci

Wasz Franek
Wasz Franek

Miała być promocja Gliwic ? Proszę bardzo.Jest.

Wstyd

Ewelina
Ewelina

Kibole si bawią, a my za to płacimy .Kiedy w końcu ktoś zrozumie że to szkoda kasy na te stadiony i

Ad
Ad

1. Likwidacja tramwajów
2. Płatne parkowanie
3. Hala “bankrut”
4. Rozliczanie śmieci od m2
5. Wycinki drzew na ternie miasta
6. Wielomilionowe dotacje na Piasta ku uciesze garstki bandytów
nazbierało się tego Jaśnie Panu Z.F., oj nazbierało się…

Anonim
Anonim

jakby ktoś tam z piasta miał jaja a napewno nie ma, to na rok zamknął bym tą stronę stadionu i wywiesił dupna białą płachtę “Nie dla chuliganów!”

sdd
sdd

Te bydlaki z zasłoniętymi ryjami (bo ryja ze strachu tchórze nie pokażą) powinny nie wejść przez 50 lat nawet na rozgrywki IV ligi.

Gliwiczanin
Gliwiczanin

jak z jednej strony tak i z drugiej cozgadzamy się czy może żabolki święte

Mieszkaniec Gliwic
Mieszkaniec Gliwic

sami na nich bluzgaliście cały mecz ale oni w odróżnieniu od was nie dali się sprowokować i chwała im za to!