Kierujący BMW nie wyrobił na łuku drogi. Samochód uszkodził fiata i bariery, jedna osoba w szpitalu

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w środę rano na DK 88, na granicy Zabrza i Gliwic. Przyczyną zdarzenia była najprawdopodobniej nadmierna prędkość BMW, kierowanego przez młodego kierowcę.

 
Z ustaleń wynika, że 24-letni kierujący samochodem marki BMW, prawdopodobnie poruszając się z nadmierną prędkością, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne po prawej stronie jezdni, a następnie, odbijając się – w tył prawidłowo jadącego w tym samym kierunku fiata. Ten samochód również uderzył w barierę energochłonną – przekazuje podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.

BMW dalej przemieszczało się bez kontroli i uderzyło w bariery rozdzielające pasy jezdni, przejmując potężną energię i wpadając na pas dla ruchu przeciwległego. Na szczęście nikt z naprzeciwka nie nadjeżdżał.


W wyniku zdarzenia kierująca fiatem 45-letnia kobieta doznała obrażeń i została przetransportowana do szpitala w Zabrzu. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowcy bmw zatrzymano prawo jazdy kat. B. Postępowanie prowadzi KMP w Gliwicach – informuje Słomski.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice, nadesłane przez Czytelniczkę

 

 

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
Beton

Bardzo szkoda Pani z Fiata. Idiota, nawet zabić się do porządku nie potrafi. Nie dość, że mu się nie udało, to jeszcze skrzywdził niewinną osobę.

Dziadek Rainhold

Kobieta pewnie jechała na strajk albo szykowała się do dewastacji świątyń.
A młodzieniec to narodowy patriota z różańcem w ręce chcący jej w tym przeszkodzić

Seba

Może i jechala poprotestowac .z Wawy to jedna wpadła pod BMW tak Bóg chciał

Lolo

Idiote to sobie znajdź w rodzinie!!!
Za ten wpis powinieneś mieć sprawę w sądzie za naruszenie dóbr osobistych i mam nadzieję że zostaniesz pociągnięty do odpowiedzialnisci.

4WD

Nie rozumiem skąd oburzenie? Naruszenie dóbr osobistych? Całe jego dobro to pewnie ta bawara i sznurek w głowie spinający uszy żeby nie odpadły. Ktoś, kto nie potrafi dostosować swojego zachowania do panujących warunków jest idiotą. Tumanem jest zwykłym. I to i tak łagodne określenia, bo po skali rozwałki widać jak była przyczyna.
A dobra osobiste to naruszył właśnie półgłówek z jak zwykle BMW
PS.
Pozwij mnie….

Tom1983

Haha sznurek spinający uszy haha aż mi herbata nosem poszła wariacie :)

Ad

Nazwanie idioty IDIOTĄ to żadne naruszenie dóbr osobistych, co najwyżej ujawnienie danych osobowych.

kanalia52

3,14Rdolisz.

Laszlo_egesz

Kierujący BMW jest idiotą, durniem i niedorozwiniętym przygłupem. Mnie też możesz pozwać.

Beton

Oj Lolo, Lolo. Prawdziwy z Ciebie obrońca dobrego imienia uciśnionych. Twoja waleczność godna jest naśladowania. Powinieneś przystąpić do jakiejś bojówki walczącej w obronie obrony obronionej przez obronę. Swoją drogą – jest takie przysłowie: Uderz w stół…

P.S. Odszukaj Panią z Fiata i wszystkich, którzy tego ranka z powodu utrudnień spowodowanych tą nie udolną próbą autoeliminacji spóźnili się do pracy, i zapytaj ich o określenia jakich chętnie użyli by wobec tego szlachetnego młodzieńca, którego jego szary rumak nieco poniósł, bo wystraszył się innych rumaków poruszających się zbyt powoli.

Teddi

Bucha cha cha

No który?

Nazwanie kogoś idiota jest to obraza i jest to karalne z powództwa cywilnego, a jak ktoś twierdzi inaczej niech mnie obrazi a się szybko przekona.

bury

I piła wodę po pierogach

Teddi

Nikogo – widocznie nikt nie schodzi to takiego poziomu

Eee tam

Prób było wiele, ale moderator nie śpi.

kanalia52

BMW kierował na pewno idiota.

gliwicjus

Nie wiesz, że za słowo “idiota” jesteś u pani?

Nie dosłyszałem

Kierujący samochodem marki … przepraszam jakiej?

Xsenofob

Chodzi o specjalną markę dla kierowców o Bardzo Małej Wyobraźni

manek

Marki właściwej, czyli dobrej niemieckiej niestety lubianej przez umysłowe kaleki. Kierowca młody, dynamiczny o szerokich horyzontach musi mieć swój styl. A fura jest jeszcze w niezłym stanie, to się wyklepie i pójdzie jak nówka do następnego dynamicznego w wieku przedprodukcyjnym.

Blofeld

Nawet nie muszą wymieniać marki. I tak wiadomo, o jaką chodzi.

Obserwujący

Kolejny kierowca, któremu należy odebrać prawo jazdy i autko.
Nie każdy musi mieć autko i prawo jazdy.

gliwicki mgr

Za głupotę się płaci…..

Blacharz .

To BMW kupione od zapłakanego Niemca . Widać , że na pokrywie silnika wylazła na wierzch biała szpachla , ale cała reszta to funkiel nówka nie śmigana jakby ktoś pytał .

You

PRZYPALOW Z BWM NIE BRAKUJE, NA RONDZIE GWARKOW OSZOLOMY Z BMW ZROBILI SOBIE ZABAWE I JEZDZA JAK DE…WOKOL RONDA Z PISKIEM OPON, WSZYSCY JUZ MAJA DOSC, WOKOL BLOKI, A Ci HALASUJA LUDZIOM POD OKNAMI, POLICJA JAKOS NIE MOZE ICH NAMIERZYĆ…

Urko

Cóż. Niemcy profilowali te zakręty w czasach gdy samochody “gnały” z nieprawdopodobną prędkością 90 km/h.

rudolf

Były profilowane do prędkości 120 km/h . To były lata trzydzieste 20 wieku.

gliwicjus

A nawet XX wieku.

Zabrzanin

Skoro nie napisali z jakiego miasta jest sprawca to wiadomo, że z Gliwic. Gdyby był ze Zabrza bądź powiatu gliwickiego od razu informacje zawarte byłoby w nagłówku, a w komentarzach od razu widniałyby ataki na kierowców o tablicach zaczynających się od SZ oraz SGL.

Informacja Turystyczna

Łuk wymaga przebudowy!!!
Cała trasa też, bo bariery za blisko jezdni!

manek

Dokładnie. I drzewa są zbyt blisko a asfalt czarny co wprawia kierowców w stany depresyjne. A ten wiadukt w okolicy to już największe zagrożenie bo betonowy i często wchodzi na drogę zamiast stać w jednym miejscu.

Informacja Turystyczna

Jak mogłem zapomnieć o drzewach. Przecież tylko czekają na tych którzy przelecą przez barierę. Oczywiście unikając potrącenia pieska.
Latarnie zresztą też niebezpiecznie blisko!

gliwicjus

Drzewa to wróg publiczny nr 1 w Gliwicach.

Seba

Wszystko wymaga przebudowy

Clackson

Kraj wymaga przebudowy bo jest w rozwałce.

zaq

On jest w rozwałce od 1989r kiedy niby przyszło nowe, a zostało wszystko po staremu, tylko szyld sie zmienił…

Malecha .

Słusznie , powinni go bardziej wygiąć , po to aby idioci zostali wyrzucani siłą odśrodkową do rowu .

Teddi

Jeżdżę tą trasą codziennie. Jak jedzie się zgodnie ze znakami ograniczającymi prędkość to jest się ciągle wyprzedzany. Gość jakby jechał przepisowo to pewnie nic by się nie stało. Widać typowy miszcz prostej – lekki zakręt pokazał jakie ma mizerne umiejętności