Kim jest młody człowiek, którego zarejestrowały kamery w drogerii? Skradziono perfumy warte ok. 700 zł

Kradzieże kosmetyków w drogeriach to dosyć częsty proceder. Nie ma miesiąca, by policja nie publikowała zdjęć z wizerunkiem kolejnych osób, mężczyzn i kobiet, podejrzewanych o przywłaszczenie sobie drogich perfum.

 
Postepowanie w sprawie kradzieży prowadzi II komisariat. Doszło do niej w centrum handlowym przy ul. Lipowej w Gliwicach.

Do komisariatu wpłynęło zawiadomienie o kradzieży perfum o łącznej wartości około 680 złotych z jednego ze sklepów drogeryjnych. Do przestępstwa doszło 27 stycznia. Wykonane w sprawie czynności dochodzeniowe nie doprowadziły do ustalenia tożsamości mężczyzny, którego wizerunek upubliczniamy, zaistniała więc konieczność zwrócenia się do internautów, którzy, być może, rozpoznają tę osobę – mówi podinspektor Marek Słomski, oficer prasowy KMP Gliwice.


Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierżanta Marka Kosteleckiego, e-mail: marek.kostelecki@gliwice.ka.policja.gov.pl.

Telefon całodobowy do dyżurnego II KP: 47 859 02 00.

Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas.

Informacje można przekazywać anonimowo. Policja zapewnia, że osoby informujące nie będą wzywane ani w żaden sposób niepokojone.
Przy dokonywaniu zgłoszenia należy powoływać się na sprawę RSD 119/23.

(żms)/KMP Gliwice
fot. KMP Gliwice