Koleją na Industriadę dojechać można za darmo. Jak odebrać bezpłatny bilet w obie strony?

fot. Koleje Śląskie

Koleje Śląskie po raz 7. włączają się do obchodów święta Szlaku Zabytków Techniki i, jako partner Industriady, oferują bezpłatne przejazdy pociągami. Co trzeba zrobić by w sobotę, 26 września, podróżować za darmo?

W zeszłym roku były papierowe kupony, w tym rozwiązanie bardziej innowacyjne. Kupony papierowe zastąpi system rezerwacji internetowych (z ograniczoną pulą miejsc) – przekazuje biuro prasowe przewoźnika.

Już w poniedziałek, 21 września, na stronie internetowej Kolei Śląskich uruchomiona zostanie możliwość rezerwacji miejsc w systemie.

Ważna uwaga! Sama rezerwacja nie uprawnia do bezpłatnego przejazdu. Trzeba zgłosić się do kasy spółki Koleje Śląskie w dniach 25-26.09 i ją potwierdzić. Można to również zrobić u kierownika pociągu ale tylko w dniu INDUSTRIADY (26.09). Co ważne, otrzymany bilet uprawnia do przejazdu tam i z powrotem. Przejazd może odbywać się jedynie na terenie woj. Śląskiego. Akcja związana z Industriadą obejmuje stacje znajdujące się w pobliżu obiektów biorących udział w imprezie – informują Koleje Śląskie.


Industriada 2020

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną wszystkie obiekty biorące udział w tegorocznej INDUSTRIADZIE – jak zapewnia organizator – zastosują się do wszelkich obostrzeń. Programy mogą się jeszcze zmieniać. Dla tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć osobiście lub chcą być w wielu miejscach jednocześnie, przygotowana została specjalna alternatywa.

26 września za pośrednictwem telewizji oraz w mediach społecznościowych będą emitowane specjalne transmisje z różnych wydarzeń, organizowanych w dniu INDUSTRIADY.

(żms)/Koleje Śląskie
fot. Koleje Śląskie

od najnowszych    chronologicznie   najwyżej ocenione
aku

Dziękuje za komentarze od „samodzielnych“! Pisaċ się już nauczyli ale co z myśleniem? Oczywiście, że można poszukaċ i wiele znaleźċ jak się ma dużo czasu (jak np. bezrobotni). Przy pisaniu artykułów obowiązują jednak pewne zasady (nie słyszeli?). Powinny one zawieraċ podstawowe informacje jak: Co? Gdzie? Kiedy?
I o tym była w moim komentarzu mowa!

Obserwujący

Dobra,dobra, nie udawaj takiego zalatanego.Parę razy popaćkasz po ekranie szpiego- fona i będziesz wiedział co, gdzie,jak. W poprzednim artykule było co ,gdzie,kiedy,uważność się kłania.
No właśnie..naucz się myśleć.

#noś maseczkę

Imiu

Wystarczy pieczątka od kominiarza i można śmigać

aku

Wszystko jest, nie wiadomo tylko GDZIE odbędzie się Industriada? Ale to nic złego. Napiszemy to w jednym z kolejnych artykułów. Brawo za umiejętnośċ przewidywania!!!

Ja.

Może po prostu wbij na stronę Industriady i poczytaj o projekcie. Z całą pewnością dowiesz się, GDZIE odbędzie się wydarzenie. To jest minimum samodzielności.
Jak na tacy i pod nos nie dadzą, to bezzasadne oburzenie i obraza majestatu… Ehh…

Ad

“Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”

aż strach pomyśleć, co będzie za 5, 10, 20 lat, jak takie niekumki zrobią kolejne niekumki…

Witek

Nieuki uczą się wirtualnie w domu bez obciążeń psych

Obserwujący

Aż dziw bierze,że potrafisz włączyć kompa i napisać komentarz.
Samemu trzeba poszukać informacji,chyba,że nie umiesz obsługiwać internetu.

#noś maseczkę