Kolejna dzielnica w Gliwicach zyskała społeczną lodówkę. Urządzenie już działa, można dzielić się jedzeniem

Zapowiadana w Sośnicy jadłodzielnia została już uruchomiona. Od czwartku, 25 maja, zbędne produkty spożywcze możemy przynosić do lodówki przy ulicy Pogodnej 3A.

 
Jest to kolejne urządzenie ustawione przez gliwickiego przedsiębiorcę Rafała Cybula. Przypomnijmy, że docelowo ma ich być 10.

Sośnica doczekała się lodówki. Przepraszam za drobne opóźnienie, mieliśmy problemy z lokalizacją i dostępem do prądu. Jak zwykle okazało się, że na ludzi dobrej woli można liczyć. Dzięki Pani Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Annie Polis-Ciapa udało się znaleźć świetne miejsce, a Pani Zofia Augustyniak – udostępniła nam zasilanie. Obie Panie nie były obojętne. Bardzo dziękuję i doceniam wielkie serce – cenię sobie życzliwość obu Pań – napisał Cybul w mediach społecznościowych.

Lodówka w Sośnicy przy ulicy Pogodnej 3A jest gotowa. Zapraszam do korzystania. Musimy pomagać – dobro wraca

– podkreślił przedsiębiorca. I przypomniał wcześniejsze lokalizacje ustawionych przez siebie społecznych lodówek. Znajdziemy je:

1. przy ul. Dunikowskiego 8a (oficyna),
2. przy ul. Przyszowskiej 44 (Łabędy),
3. przy ul. Kaczyniec 11 (obok Rynku),
4. przy ul. Pogodneja 3A (Sośnica).

Cybul zapowiada uruchomienie kolejnych jadłodzielni. Oprócz tego w Gliwicach możemy podzielić się jedzeniem w dwóch miejscach:

1. przy ul. Barlickiego 3 (za budynkiem MDK),
2. przy alei Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 (park handlowy Arena Gliwice).

(żms)
fot. JAN PAJĄK (FB)

20 komentarzy
 najwyżej ocenione
od najnowszych    chronologicznie 
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze